Flickr hledá zaměstnance v HTML kódu

Flickr hledá zaměstnance v HTML kódu

Minulý týden byl představen nový design Flickru. Ten se teď snaží získat do svého týmu co nejlepší odborníky. Jde na to kuriózním způsobem.

Flickr přidal odkaz na nabídku práce pro vývojáře a designéry do zdrojového kódu redesignované hlavní stránky. Skryté poselství se skládá z velkého nápisu flickr, který má přilákat pozornost a hned pod ním se nachází odkaz na web informující o pracovních příležitostech ve Flickru.

flickr-jobs

Pokud budete chtít pracovat v týmu Flickru, samozřejmě můžete jednoduše do Googlu (nebo jiného vyhledávače) zadat něco ve stylu „flickr jobs“ a najít přesně ten stejný odkaz, ale je jasné, že cílem Flickru je oslovit uživatele, kteří si prohlížejí zdrojový kód. To běžný uživatel prostě nedělá.

Marissa Mayer už dříve uvedla, že její klíčovou prioritou je přilákání špičkových talentů. Tohle rozhodně není špatný způsob jak na to.

Zdroj: xaker.ru

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru