Flappy Bird se vrací! Zatím pouze pro zařízení od Amazonu

Tvůrce hry Flappy splnil svůj slib, když nyní vzkřísil svoji hru Flappy Bird, se kterou vydělával obrovské peníze. A nejedná se přitom o pouhé obnovení. Základ je sice stejný, ale mnoho věcí bylo upraveno. A tato nová hra s názvem „Flappy Birds Family“ je nyní dostupná pouze na Android app store od Amazonu. A kdo ví, jak dlouho si budou muset počkat obchody Googlu a Applu.

A co je tedy nového v této „rodinné“ aktualizaci? Oficiální popis hry říká toto:

Hra Flappy Birds je nyní dostupná pro Amazon Fire TV společně s novými funkcemi: režim Člověk vs Člověk, více překážek, více zabávy a stále je velmi obtížná. Užijte si hraní doma s vaší rodinou a vašimi přáteli.


Pokud se nejedná o nějakou exkluzivní spolupráci mezi Nguyenem a Amazonem, tak se hry dočkáme i na dalších zařízeních. Nicméně je otázkou, zda se hra dostane opět na vrchol?

flappy-birds-family

To je velmi těžké říci, protože obchod s aplikacemi je notoricky nestálý. To znamená, že nelze předpovídat budoucí trendy. Například málokdo očekával úspěch hry Timberman. Ale jinak to moc dobře nevypadá.

Když se totiž podíváme na TOP hry v žebříčcích, tak to vypadá, že hrám „klikni, aby ses vyhl překážkám“ již víceméně odzvonilo. A celkově Flappy Bird nemá moc dobrou pozici.

Hra je zatím dostupná pouze pro Amazon Fire TV

Hra je zatím dostupná pouze pro Amazon Fire TV

Flappy Bird byl úspěšný i díky své jednoduchosti. Bohužel kvůli tomu bylo i lehké hru naklonovat. A už v době, kdy byl Flappy Bird na vrcholu, zde bylo obrovské množství klonů, které se taktéž držely v top stovce. A i když byl originální Flappy Bird stažen, tak tyto kopie byly nadále populární.

To jenom dokazuje, že lidem nešlo o značku Flappy Bird, šlo jim pouze o herní mechanismus. A když Flappy Bird zmizel, tak si našli jinou hru na stejném principu. Proto se dá pochybovat o úspěchu Flappy Birds Family.

Flappy-Birds-Family-edit

Bude zajímavé sledovat, jestli lidi znovu zaujme něco, co bylo populární přes šesti měsíci. Tehdy to milovali a nyní to je jenom trošku vylepšené. A proto by si to měli zamilovat i teď, ne?

Zdroj: amazon.com, forbes.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru