Fitness zrcadlo, které zhodnotí vaši postavu

Současný trh je přehlcený inteligentními doplňky pro příznivce sportu a zdravého životního stylu. Nicméně se jedná o velice zajímavé průmyslové odvětví, neboť se neustále vyvíjí. A příjemnou ukázkou atraktivní technologie je sanfranciský startup zvaný Naked Labs, který představil originální a zajímavé zařízení.  

Naked Labs je inteligentní zrcadlo se 3D skenovacím systémem těla, přičemž tento systém snadno rozpozná proporce těla a skenované údaje přenáší do příslušné mobilní aplikace. Následně daná aplikace vyhodnotí údaje a prozradí vám, na které partie byste se měli zaměřit při cvičení. Dokonce můžete sledovat vývoj při cvičení a zdokonalování své postavy. Fitness systém má zabudovanou rotační plošinu, která vás vždy zváží.

naked_labs_lifestyle

Inteligentní fitness zrcadlo

Skenování prostřednictvím moderního fitness systému trvá pouhých dvacet sekund. A pamatuje si až šest uživatelských profilů, tudíž zařízení může používat celá rodina. Ale je možnost i jednorázového skenování, když k vám například přijde návštěva.

Naked Labs nabízí velice zajímavé řešení, které by mělo poskytovat objektivní informace o progresu ve cvičení a zdravém životním stylu. Zařízení stojí 499 USD (cca 12 000 Kč), přičemž společnost nyní spustila předobjednávky. První zařízení se k zákazníkům dostanou v březnu 2017.

naked_labs_measurements

Mobilní aplikace

Zdroj / Foto: Tech Crunch

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru