Fitness náramky od Nike

Nike v úterý oznámil nové výrobek ze svoji řady fitness náramků – Nike+ Fuelband SE, který zvýrazňuje neonová barva. Jeho účelem je donutit vás k pohybu více jak kdy dříve.

Zařízení je v černé barvě, ale obsahuje i neonové barvy jako například červenou, fosforově zelenou nebo růžovou na klíčových částech náramku. A čím se liší oproti starým verzím?

Svým designem je téměř stejný. Nicméně některé vylepšení proběhly ve FuelBand iOS aplikaci. Například nyní bude sledovat činnosti, které uživatel mohl udělat, například běh nebo návštěva posilovny.

Zároveň monitoruje, jak moc NikeFuel jste si vydělali. Další nová vychytávka pojmenovaná Win the Hour (ve volném překladu „Vyhraj hodinu“) umožňuje nastavit na náramku i na aplikaci upomínku, abyste se dali do pohybu.

Cílem je se pohybovat 5 minut každou hodinu. Jenny Campbell, jeden z nejvyšších lidí v Nike Fuel se k tomuto vyjádřil:

Nová funkce Win the Hour vychází z náhledu do našich dat. Méňe než 2% uživatelů FuelBand se doopravdy dostatečně pohybovali po celý den. Viděli jsme v této funkci možnost jak tyto lidi lépe namotivovat.

Nike chce v budoucnu z Fuelbandu SE udělal sociální zážitek. Už nyní lze sdílet svoje statistiky či dokonce sdílet fotky. Jestli se Nike prosadí a udrží v tomto rychle se rozvíjejícím se trhu se teprve uvidí.

zdroj: mashable.com

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru