Fitness blogerku zabila šlehačka. 160 tisíc fanoušků na Instagramu truchlí

Zpráva o její smrti obletěla svět a zasáhla její fanoušky – fitness blogerku sledovalo na Instagramu přes 160 tisíc lidí. Jedná se o velkou ironii osudu. Rebecca Burger, 33letá cestovatelka a propagátorka zdravého životního stylu zemřela velice netradičním způsobem. Osudnou se jí stala láhev na přípravu domácí šlehačky, která explodovala a způsobila tak modelce zástavu srdce.

burger úvodníRebecca Burger. Zdroj Daily Express

Vadný přístroj na výrobu domácí šlehačky

O celé tragické události informovala BBC a i další televizní stanice. Rebecca Burger měla skvělou postavu, zdravě se stravovala a stala se vzorem pro tisíce lidí. Přesto zdravý životní styl nepojímala dogmaticky a občas si ráda zamlsala. Tato vášeň pro šlehačku se jí ovšem stala osudnou. V ruce jí při otevírání výrobník explodoval a část z něj blogerce narazila do hrudníku. To způsobilo zástavu srdce a už se Rebeccu nepodařilo resuscitovat, i přestože se jí dostalo lékařské pomoci.

Není to ovšem poprvé, co tento přístroj způsobil zranění. V minulosti byly již zaznamenány případy, kdy došlo vinou exploze k vyražení zubů a známy jsou i další úrazy jako zlomeniny hrudní kosti, žeber vč. ztráty oka.

burger šlehačkaZdroj: Instagram

V roce 2013 se po sérii obdobných nešťastných událostí výrobce upgradoval typ dávkovače, který měl být už bezpečný. Organizace na ochranu spotřebitelů však uvádějí, že za výbuchy mohou vadné konektory na plynových kapslích.

Rebecca-Burger-PicsRebecca Burger byla vždy ve skvělé formě a zásobovala své fanoušky selfie. Zdroj: Instagram

Zdroje: DailyExpress.com, Express.co.uk,  CNN.com, TMZ.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru