Fitbit kupuje dalšího výrobce chytrých hodinek Vector

Výrobce fitness hodinek FitBit získal další společnost vyrábějící chytré hodinky. Pouhý měsíc po tom, co společnost Pebble vydala prohlášení, v kterém potvrdila akvizici FitBitem, přichází další zpráva o tom, že sanfranciská společnost kupila londýnskou firmu Vector. Kupní cena nebyla zveřejněna.

Vector vznikl v březnu 2015, kdy představil dva modely elegantních chytrých hodinek zvaných Vector Meridian a Vector Luna. Oba modely byly dodávány v několika různých variantách a náramky byly vyrobené z ušlechtilých materiálů. Dokonce se Vector spojil s BMW, aby vytvořil limitovanou edici Vector Luna. Hodinky dokázaly zobrazovat notifikaci z mobilu, měřit základní aktivity a jejich prostředí podporovalo i několik aplikací třetích stran.

„S radostí dnes oznamujeme, že tým Vector Watch a naše softwarová platforma přechází k FitBitu, lídru na fitness trhu s inteligentními produkty. Věříme, že se jedná o důležitý milník, kdy začzneme přicházet s dalšími novými a úžasnýmim produkty, funkcemi a zážitky, a slučovat naše ojedinělé technologie a know-how se zkušenostmi a celosvětovou komunitou FitBit,“ oznámil Vector na své stránce.

I přes odkoupení bude nadále platná záruka a hodinky budou fungovat, ale neočekávejte nové funkce.

Zdroj: Phone Arena

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru