Tisková zpráva: Firmy podceňují hrozby v oblasti CRM

Středně velké firmy podceňují hrozby, kterým se vystavují v případě, že nemají k dispozici kvalitní CRM systém. Obchodníci mohou mít o 20-40% nižší výkon. V případě kvalitního CRM systému naopak může obchodní ředitel prakticky v reálném čase vyhodnocovat výkon týmu i jednotlivce a to nejen ve smyslu obratu, ale i podniknutých aktivit za poslední období. Navíc, a to je klíčové, se informace z hlavy obchodníka posouvá do firmy a stává se bohatstvím firmy. V případě náhlé nemoci obchodníka, nebo jeho výpadku, tak lze snadno naplánovanou agendu předat další osobě, aniž by firma přišla o příležitost, nebo zákazníka.

Pokud středně velké firmy podceňují oblast CRM, dochází ke škodám plíživým, ale zásadním. Často se totiž o ztracených příležitostech, nebo málo výkonném obchodním týmu, ani nedoví. Totéž platí i v dalších oblastech, jako je servis, řízení zakázek či realizace projektů.

Asociace za lepší ICT řešení upozorňuje na poslední místa v rámci dvouhodinového semináře na téma: „Jak Vám CRM a DMS usnadní život?“, který pořádá ve spolupráci s partnery, Digital Resources a M-Files v příjemném prostředí kongresového hotelu Clarion dne 10. 4. 2014, 13:25-15:25.

Last minute cena účasti je 1380 Kč, po registraci obdržíte výzvu k platbě.

Registrace a podrobný program akce zde: https://reg.digres.cz/.

Akce je určena především majitelům a manažerům středně velkých firem, kteří uvažují o možnosti nasazení CRM/DMS řešení, obchodním ředitelům, kteří chtějí lépe řídit své obchodníky, ředitelům servisu, kteří kladou důraz na rychlé a efektivní řízení svého servisního týmu a odbavování jednotlivých požadavků klientů.

Akcí provede ředitel Asociace Marek Dědič a můžete se těšit i na malé občerstvení, cenu do slosování věnovala společnost Digital Resources a.s.

Těšíme se na setkání,

Marek Dědič

Ředitel

Asociace za lepší ICT řešení, o.p.s.,

Husinecká 10, Praha 3, 130 00

tel.: 226 259 729

e-mail: office@lepsi-reseni.cz

www.lepsi-reseni.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru