Dnes vyšlo 15 článků

Firmy mohou na svůj web přidat Facebook Messenger

Facebook je v posledních letech asi nejčastěji využívanou platformou pro komunikaci firem se zákazníky. Sociální síť si toho je dobře vědoma a ještě to podporuje. Nově už si zákazníci nemusí hledat vaši facebookovou stránku, protože vám mohou přes Messenger psát přímo z vašeho webu.

Každá firma si teď může na své webové stránky přidat políčko pro zasílání zpráv. Zprávy se odešlou přes Messenger, takže na ně můžete odpovídat z Facebooku. Udržíte si tím lidi na webu, protože s vámi mohou komunikovat přímo z něj a nemusí přecházet na Facebook.

messenger

Takhle nějak vypadá okénko Messengeru na webu

Konkurence dalších chatovacích systémů na webu?

Mnoho firem na svých webových stránkách používá jiné systémy pro online chat se zákazníky (většinou jde o takové to vyskakovací okénko v pravém spodním rohu). Výhoda Messengeru oproti těmto způsobům je jednoznačná. Komunikace zůstane uložená na obou stranách a může pokračovat na jakémkoli zařízení. Velkým firmám je to možná jedno, ale pro menší společnosti s pár zaměstnanci je fajn, když mohou odpovídat zákazníkovi odkudkoliv.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru