Firmy mohou hledat zaměstnance i přes Facebook

Sociální síť umožní vkládat inzeráty o hledání nových zaměstnanců. V příštích několika týdnech se bude tato funkce testovat v USA a Kanadě, a poté by se měla rozšířit i do dalších zemí. Potenciální zájemce o práci se může o nabídku práce zajímat přes svůj profil přímo pod inzerátem, přičemž se formulář automaticky vyplní detaily z jeho facebookového profilu. A navíc zájemce může společnost kontaktovat přímo přes Facebook Messenger.

Zároveň se budou uživatelům zobrazovat relevantní pracovní místa podle jejich zájmů. Inzeráty, které se budou dat cílit a platit, aby měly lepší dosah v mobilní verzi aplikace i na desktopu, se budou zobrazovat v news feedu. Dokonce by na facebookových stránkách měla vzniknout i samostatná sekce pouze s nabídkami práce.

fb prace

Zdroj: Engadget

Facebook už dávno představuje místo, kde společnosti sdílí své pracovní nabídky z jiných webů. Touto funkcí se proces zjednoduší.

Zdroj: Engadget

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru