Dnes vyšlo 1 článků

Firmy LG a PayPal spojily síly

Společnost LG jako první výrobce doplňuje do své nejnovější řady inteligentních televizorů integraci služby PayPal. Zástupci společnosti uvedli, že tato funkce je nyní dostupná v modelové řadě inteligentních televizorů pro rok 2013 v USA, Kanadě a Velké Británii. Ještě tento měsíc ji budou moci využít také lidé ve Francii, Německu, Španělsku, Itálii a Austrálii. Další trhy by měly následovat.

Integrace služby PayPal do inteligentních televizorů společnosti LG vám umožní platit za video na vyžádání a další služby z účtu PayPal. Nebudete tedy při každém nákupu muset zadávat platební kartu, adresu a heslo. Údaje o svém účtu PayPal zadáte pomocí dálkového ovladače Magic Remote, který je součástí příslušenství inteligentních televizí LG a umožňuje ovládat klávesnici na obrazovce. Služba PayPal navíc nabízí možnost zapamatovat si konkrétního uživatele. Vedle snadného používání má integrace služby PayPal také další praktické uplatnění – měla by u nákupu obsahu a dalších položek prostřednictvím televizoru zajistit vyšší bezpečnost.

„Inteligentní televizory vnímáme jako komerční platformu, která má pro nejbližší léta vysoký potenciál. Jsme nadšení, že jsme spolu se společností LG průkopníky tohoto trendu a integrujeme snadné ovládání, vysoké zabezpečení a bohaté funkce služby PayPal přímo do chytrých televizí LG,“ uvedl Randall Davies, senior ředitel pro globální rozvoj obchodu ve společnosti PayPal.  Dodal:  „Tuto novou funkci uvítají dobročinné organizace a zadavatelé reklamy, kteří usilují o zapojení zcela nových skupin diváků právě v okamžiku, kdy uvažují o příspěvku nebo nákupu.“

Partnerství společností LG a PayPal se v současné době zaměřuje na nákup digitálního zboží prostřednictvím inteligentních televizorů. Obě společnosti ale naznačily, že hledají možnosti dalšího rozšíření funkcí v této oblasti tak, aby pro spotřebitele vytvořily ucelené a uživatelsky přívětivé řešení.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru