Tisková zpráva: Firma Lyoness spouští na Facebooku hru “Coin Rush”

Firma Lyoness spouští na Facebooku hru “Coin Rush”

4. března 2013 spustí firma Lyoness na Facebooku hru “Coin Rush (Honba za mincemi)”. Tato sociální hra v retro stylu poběží až do 30. září 2013 a nabídne možnost získat četné ceny. Hra bude rovněž podporována v rámci kampaně “Nákupní honba za pokladem”.

Firma Lyoness vytvořila sociální hru pro Facebook ve spolupráci s renomovanou agenturou “vi knallgrau”. Hru “Coin Rush (Honba za mincemi)” si můžete zahrát na řadě různých fanouškovských stránek Lyoness na Facebooku. Hra je založená na jednoduchém principu: Hráči sbírají virtuální mince a musí se vyhýbat překážkám a nepřátelům. Hráči prochází se svými postavami řadou různých virtuálních světů. Cílem hry je získat co nejvíce mincí a překonat aktuální rekordní skóre. Ceny budou každý měsíc rozděleny mezi nejlepší hráče. Hlavní cenou je cestovní poukaz v hodnotě 2 000 eur, za který si lze pořídit nákup podle vlastního výběru. Celková hodnota cen je 12 tisíc eur.

V současné době má firma Lyoness na Facebooku 250 tisíc fanoušků a provozuje své fanouškovské stránky ve více než 20 zemích světa. Tyto stránky umožňují členům Lyoness vzájemnou komunikaci a také komunikaci s pracovníky Lyoness. Navíc mohou fanoušci využívat exkluzivní nabídky a soutěže, které pro ně společnost připravuje.

O společnosti Lyoness

Lyoness je komunita mezinárodního rozsahu a také nákupní věrnostní program. Firma aktivně působí ve 30 zemích po celé Evropě, ale i v USA, Kanadě, Brazílii, Spojených Arabských Emirátech, Kataru, Jižní Africe, v Tichomoří, Hongkongu, Macau, Austrálii, Thajsku a Filipínách. Více než 2,6 milionu členů celosvětově využívá Lyoness benefity u 25 000 obchodníků nabízejících věrnostní programy Lyoness. Další informace naleznete na https://www.lyoness.com.

Kontakt:

Silvia Weihs

Lyoness Management GmbH

Tel.: +43 664-85 55 241

Email: silvia.weihs@lyoness.ag

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru