Tisková zpráva: Firma Heartbeat Experts hlásí meziroční růst o 350% na rozvíjejících se trzích

Firma Heartbeat Experts hlásí meziroční růst o 350% na rozvíjejících se trzích

Firma v Brazílii, Rusku, Indii, Číně a Koreji, zvyšuje tržby a přijímá nové zaměstnance

Firma Heartbeat Experts, světová jednička v oblasti softwarových a analytických manažerských systémů pro přírodovědní obory, dnes oznámila, že za první čtvrtletí roku 2013 dosáhla oproti stejnému období roku 2012 meziročního růstu o 350%.

Firma dnes oznámila růst tržeb na všech trzích uskupení BRICK (Brazílie, Indie, Čína, Korea a Rusko). Zvlášť významného růstu firma dosáhla v Číně, kde se jí podařilo podstatně zvýšit uživatelskou základu, a to jak v segmentu vedení zúčastněných stran, tak v segmentu nabídky informací a dat pro akcionáře. Firma Heartbeat také zveřejnila své projekty zaměřené na přístupy na trhy a sledování úhradových vyhlášek, které zahrnují zahájení prodeje nových produktů v Latinské Americe. Navíc získala další nové zákazníky z řad výrobců generických léčiv a biologicky podobných produktů v Indii, Koreji a Rusku.

Keren Priyadarshini, viceprezidentka pro oblast Asie a Tichomoří, k tomuto oznámení poznamenala: “Během roku 2012 a na začátku roku 2013 jsme otevřeli 4 nové pobočky v tomto regionu a výrazně posílili náš místní tým v Číně. Čína se pro nás stala významným mezníkem a meziročně jsme zde mezi roky 2012 až 2013 ztrojnásobili počet zaměstnanců v oblasti péče o zákazníky a vyhledávání nových příležitostí. Na zdejším trhu spolupracujeme s předními nadnárodními společnostmi, které v Číně uvádí na trh nové produkty a posilují své kontakty s týmy pro vědecký výzkum (MSL). Díky tomu získáváme jednak nové zákazníky s většími zakázkami a současně zvyšujeme tržby i ve skupině našich stávajících zákazníků.”

Rosangela Deamo, viceprezidentka firmy pro Latinskou Ameriku, dodala: “V Latinské Americe a zejména v Brazílii řešíme pro naše zákazníky zejména přístup na trh. Po těchto službách je zde největší poptávka. Začínáme spolupracovat s významnými klienty při uvádění každého nového produktu na trh, sledujeme fungování úhradových vyhlášek a indikace daných léčiv na jednotlivých trzích. Meziroční růst v období 2012 a 2013 je důsledkem toho, že na trh je uváděna řada nových produktů a také důsledkem dalšího posilování vztahů s našimi stávajícími zákazníky.”

Firma Heartbeat Experts oznámila také další plánovanou expanzi na nové trhy pro rok 2013, kdy hodlá otevřít nové kanceláře v Buenos Aires, Varšavě a Istanbulu.

O společnosti Heartbeat Experts

Heartbeat Experts je předním dodavatelem řešení manažerských správcovských řešení. Firma poskytuje své služby 20 firmám z 20 předních farmaceutických firem a 18 z 20 předních firem z řad dodavatelů zdravotnických prostředků. Firma Heartbeat Experts nabízí softwarová řešení a data pro vyhledávání významných osobností, manažerské a správcovské nástroje pro tyto osoby, systémy pro oceňování a odměňování, systémy pro správu přístupu, systémy pro vyřizování regulatorních požadavků a řadu nástrojů pro správu uživatelských podílů, formulářové systémy a také virtuální poradenské systémy, zdravotnické komunitní aplikace a služby v oblasti průzkumu trhu.

Kontaktní informace

Heartbeat Experts

Joe Baumer, +1-212-941-9041

Zdroj: Heartbeat Experts

Přečtěte si tuto tiskovou zprávu online na webové stránce:

https://www.businesswire.com/news/home/20130528005112/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy. (BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru