Tisková zpráva: Firma Gogo navázala spolupráci s japonskými aerolinkami

Firma Gogo navázala spolupráci s japonskými aerolinkami

Společnost Gogo expanduje do světa: Navázala spolupráci s japonskými aerolinkami na zajištění internetového spojení během letu

Společnost Gogo (burzovní index NASDAQ: GOGO), světová jednička v zajišťování internetového připojení a bezdrátové digitální zábavy během letu, dnes oznámila, že podepsala smlouvu s japonskou leteckou společností Japan Airlines (JAL) na poskytování internetových služeb na vnitrostátních letech společnosti JAL pokrytých 77 letadly.

(Fotografie: https://photos.prnewswire.com/prnh/20131028/CG05132)

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20110715/CG34837LOGO)

„Jsme velice rádi, že můžeme spolupracovat se společností JAL a zajistit tak jejím cestujícím možnost internetového spojení prostřednictvím našich produktů,“ řekl prezident a generální ředitel Gogo Michael Small. „Z vlastní zkušenosti víme, že možnost internetového spojení při letu se stává pro letecké společnosti nutností, pokud chtějí obstát před konkurencí. Těšíme se, že tuto službu společnosti JAL zpřístupníme a její zákazníci mohou být i během letů produktivní, mohou se připojit k internetu a bavit se.“

Nová služba využívá pro připojení technologii satelitu Ku a očekává se, že cestující společnosti JAL ji budou moci začít využívat začátkem léta příštího roku.

„Pokud jde o internetové připojení během letu, je Gogo světovou jedničkou a jsme velmi rádi, že s ní můžeme spolupracovat, abychom se stali první leteckou společností v Japonsku, která nabízí svým cestujícím internetové spojení na palubách letadel při vnitrostátních letech,“ řekl Yoshiharu Ueki, prezident společnosti JAL. „JAL se soustavně snaží přinášet svým pasažérům jedinečné a nové zážitky a nabídka internetového spojení při vnitrostátních letech je součástí tohoto úsilí.“

O společnosti Gogo

Společnost Gogo je světová jednička v zajišťování konektivity a bezdrátových digitálních zábavných řešeních během letu. S exkluzivními produkty a službami Gogo mohou cestující s Wi-Fi zařízeními být připojeni k internetu ve více než 2 000 letadlech vybavených systémy Gogo. K partnerům společnosti, pokud jde o konektivitu během letu, patří společnosti American Airlines, Air Canada, AirTran Airways, Alaska Airlines, Delta Air Lines, Frontier Airlines, Japan Airlines, United Airlines, US Airways a Virgin America. O řešení digitální zábavy během letu mají zájem společnosti American Airlines, Delta Air Lines, Scoot a US Airways. Kromě těchto komerčních služeb pro letecké společnosti vybavila společnost Gogo více než 6 500 obchodních letadel svými komunikačními systémy.

Na zemi se více než 600 zaměstnanců Gogo ve městě Itasca v americkém státě Illinois, Broomfield v Coloradu a v Londýně soustavně snaží z letů udělat produktivní, společenský a celkově uspokojivější zážitek. Spojte se se společností Gogo na adrese www.gogoair.com, na Facebooku na adrese www.facebook.com/gogo a na Twitteru na adrese www.twitter.com/gogo.

Kontakt pro média:

Steve Nolan

Tel : +1-630-647-1074

Email :pr@gogoair.com

Kontakt pro investory:

Varvara Alva

Tel : +1-630-647-7460

Email : ir@gogoair.com

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru