Tisková zpráva: Firma Crytek uzavřela partnerství se společností Level Up! Games, aby společně představili hru Warface v Brazílii

Díky spoluvydavateli se vzrušující akční hra Warface dostane k novým hráčům

Firma Crytek GmbH dnes oznámila uzavření nového partnerství s vydavatelem her, společností Level Up!, na jehož základě se jejich FPS střílečka Warface, kterou lze hrát zdarma, dostane k hráčům v Brazílii.

Firma Level Up!, přední brazilský distributor online her, nabízí již více než deset let hráčům skvělé zážitky z hraní online her a díky ní si miliony hráčů v Brazílii, Indii a na Filipínách mohou zahrát řadu různých špičkových herních titulů. Firma Level Up!, která je spoluvydavatelem hry Warface, tak nyní nabízí hráčům v největší jihoamerické zemi příležitost spojit se s přáteli a zahrát si kooperativní a kompetitivní mise, které tato válečná střílečka nabízí.

„Level Up! nabízí hráčům v Brazílii skvělou zábavu u těch nejlepších online her,“ řekl Dirk Metzger, generální ředitel pro vydávání her ve firmě Crytek. „Díky partnerství s nimi si můžeme být jisti, že hráči po celé zemi si hru Warface užijí tak jak bylo zamýšleno a zjistí, proč si tato hra získává doslova armádu fanoušků po celém světě.“

Nadcházející příchod hry Warface do Brazílie znamená, že tato hra bude již brzy dostupná hráčům na pěti kontinentech.

O společnosti Level Up! Games

Level Up! je firma, která byla založena v Asii v roce 2002 s cílem uvádět na všechny trhy, kde působí nové a moderní produkty interaktivní digitální zábavy. Firma byla založena na Filipínách a poté založila pobočku v Brazílii, kde působí od roku 2004. Brazilská pobočka je nyní největší pobočkou skupiny s více než 170 zaměstnanci a se základnou čítající po celé zemi více než 1,6 miliónů aktivních hráčů. Na konci roku 2012 firma Level Up! založila další pobočku v LATAM v Kolumbii, která se zaměřuje na distribuci kvalitních her ze svého portfolia do všech španělsky mluvících zemí na světě.

Firma Level Up! je průkopníkem na poli online her a nabízí v Brazílii řadu produktů všeho druhu pro hráče všech věkových kategorií, v duchu na míru šité zábavy podle preferencí svých zákazníků. Firma neustále investuje do rozvoje nových partnerství s předními herními vývojáři z celého světa a zajišťuje, aby nejlepší a nejhranější tituly byly vydány také v portugalštině.

O společnosti Crytek GmbH

Crytek GmbH (“Crytek”) je nezávislou firmou, která patří mezi špičku na poli interaktivní zábavy a snaží se posunovat hranice hraní vytvářením těch nejlepších her pro Xbox 360, Playstation 3, PC, mobilní zařízení a také speciální vlastní platformu 3D-Game-Technology, CryENGINE®, která je založena na principu hra jako služba.

Sídlo firmy se nachází v německém Frankfurtu nad Mohanem. Kromě toho má firma Crytek studia v Kyjevě (Ukrajina), Budapešti (Maďarsko), Sofii (Bulharsko), Soulu (Jižní Korea), Nottinghamu (Velká Británie), Šanghaji (Čína), Istanbulu (Turecko) a Austinu (USA).

Od svého založení v roce 1999 se firma Crytek těší uznání ve svém oboru působnosti a získala řadu cen, jako například Cenu pro nejlepší nezávislé vývojářské studio v roce 2011 a cenu Red Dot 2010 pro nejlepšího návrháře her pro rok 2011. Mezi hry, které firma vyvinula a které si získaly četná ocenění, mimo jiné patří Far Cry®, Crysis® (získala cenu Nejlepší PC hra na veletrhu E3 v roce 2007 a cenu za nejlepší technologii pro rok 2008 od asociace vývojářů počítačových her), Crysis Warhead® (získala cenu za nejlepší grafiku pro nejlepší hry roku 2008 na veletrhu IGN), Crysis® 2 (získala cenu pro nejlepší střílečku na veletrhu E3 v roce 2010 a na veletrhu Gamescom 2010) a Warface (získala cenu pro nejlepší sociální online hru na veletrhu Gamescom 2012). Další informace získáte na webové stránce https://www.crytek.com.

Kontakt:

Jens Schaefer

vrchní ředitel pro PR

jens@crytek.com

Telefon: +496921977661071

Jennifer Willis

PR manažer

jenniferw@crytek.com

Telefon: +496921977661481

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru