Firemní konference v TOP HOTELU Praha

Většina významných konferencí, setkání, kongresů či přednášek se koná v Praze. Je to z důvodu, že naše hlavní město je široce známé i v zahraničí, a také proto, že právě v Praze se dají snadno najít vhodné prostory pro uspořádání takové akce. Příkladem je TOP HOTEL Praha.

Kongresový hotel Praha na Chodově je vybaven 5 kongresovými sály a 16 salonky. Není divu, že získal ocenění Nejlepší kongresový hotel roku 2013, 2014, 2015 a 2016 a Nejlepší čtyřhvězdičkový hotel roku 2016. Zázemí pro pořádání akcí tu mají perfektní.

Široký výběr sálů

Největší z pěti sálů pojme 2000 diváků, nejmenší se dá uspořádat pro 80 míst. Všechny sály jsou variabilní a prostor na sezení se v nich dá uspořádat různým stylem (divadlo, škola, koktejl, banket). Pro soukromější akce s menším počtem účastníků jsou pak určené konferenční prostory Praha v podobě salonků. Všechny prostory pro konání akcí jsou vybaveny profesionální technikou. Akustika je tu výborná, samozřejmostí je možnost využití projektorů, mikrofonů a dalšího nezbytného vybavení.

konference

Menší salonek

Co dalšího hotel nabízí?

Unikátní je svým uměleckým pojetím. Kongresové centrum Praha v TOP Hotelu vás okamžitě okouzlí svými podmanivými interiéry. Jsou totiž vyzdobené mosaznými lustry, vitrážemi, freskami, vodními fontánami a obrazy. Naprostým unikátem jsou například kamenné desky z nepálského onyxu, které jsou přímo u recepce. V chodbách najdete obrazy a fresky mnohých českých umělců.

umeni

Umění v hotelové hale

Velké možnosti jsou také ve využití volného času. V hotelu je wellness s možností relaxačních a thajských masáží. S kolegy můžete zajít na bowling, tenis nebo do fitness centra. A zakončíte to výbornou večeří v jedné z místních pěti restaurací.

Jak vidíte, jakmile opustíte kongresový sál Praha, zábava v TOP HOTELU teprve začíná. Je to obrovský komplex, ale na každém jeho rohu vás čeká něco zajímavého. Většina hostů odjíždí s pocitem, že by tu chtěli ještě zůstat, aby si stihli všechno aspoň prohlédnout.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru