Dnes vyšlo 15 článků

Finská společnost Rovio vydala novou hru Bad Piggies

Fanoušci Angry Birds se dočkali obměny ptáků na prasátka. Zatímco hra Angry Birds byla zpočátku určena pro mobilní zařízení, Bad Piggies byla vydána také pro desktopy. Hrát ji mohou uživatelé s OS iOS, Mac i PC.

Bad Piggies pro smartfony budou dokonce v HD verzi. V eshopu Apple App Store stojí nová hra 0,99 dolaru pro iPhone a iPod Touch, 2,99 dolaru pro iPad a pro uživatele Android je dostupná zatím bezplatně. Rating her je poměrně vysoký. V Apple App Store má 4,5 bodu a v Google Play 5 bodů.

V první verzi má hra 60 úrovní, ale společnost bude samozřejmě další úrovně přidávat. Virtuální prasátka mohou vyrábět stroje a zařízení a používají vajíčka jako v Angry Birds. Hráči, kteří projdou všechny úrovně hry a kteří obdrží maximální počet hvězd se dostanou do dalších úrovní.

Jenom několik hodin po uvedení hry se hra Bad Piggies dostala na první místo mezi uživateli smartfonů iPhone a tabletů iPad. Otázkou zůstává, zda za úspěchem není dobrý marketing, protože dříve uvedená hra od Rovio Amazing Alex také byla zpočátku velmi úspěšná, ale postupně se propadala.

Zdroj: Red Orbit

Komentáře

Nahoru