Finanční poradci všech bank a všech krajů na jednom místě!

Finanční poradci všech bank a všech krajů na jednom místě!

V dnešní době se potýkáme s těžkou finanční situací, kterou mnohým občanům navíc ještě zhoršuje jejich tragicky nastavené finanční portfolio. Zdali mezi ně patříte i Vy, to už je jen na Vašem uvážení. Dnes bychom Vám však rádi představili projekt, který může tento problém vyřešit. Projekt VašiPoradci.cz je komunitou finančních poradců ze všech bank a ze všech krajů v České republice a nabízí bezplatnou pomoc komukoliv, kdo se na poradce obrátí. Pojďme si o projektu říci více…

Tento pár týdnů starý portál provozuje jej společnost Treviva s.r.o. Je příhodný pro řešení finanční otázek, otázek ohledně finančního trhu a získání nadhledu klienta nad současnou finanční situací. Využije jej každý, kdo potřebuje poradit s výběrem správného a výhodného finančního produktu a pomoc s nastavením svého finančního portfolia. Pokud tedy prostý člověk potřebuje pomoc s řešením své hypotéky, se svým stavebním spořením, životním pojištěním a podobně, je pro něj právě tento portál jako dělaný. Nabízí bezplatnou pomoc od těch nejlepších finančních poradců z celé republiky, kteří se snaží nejen co nejlépe poradit, ale i sami doporučit tu správnou cestu.

Portál VašiPoradci je jedinečný například v možnosti klienta využít jejich služby ve všech regionech České republiky. Jedná se navíc o nezávislý portál a zajišťuje maximální bezpečnost klienta. Veškerá komunikace probíhá pouze prostřednictvím portálu. Jedinečnost však nabízí i samotný postup klienta při využívání služeb portálu. Stačí totiž pouze vložit vlastní poptávku, kde sepíše svůj problém, následně má možnost vybrat si z daných poradců z blízkého okolí a z obdržených nabídek si na základě hodnocení a profilu daných poradců může vybrat toho, koho považuje za nejlepšího. S daným poradcem se již sám domluví na dalším postupu a řešení problému.

Vložení vlastní poptávky je velice jednoduché. Klient se ve skutečnosti nemusí ani předem registrovat. Stačí si vybrat svůj kraj a druh poptávky, následně už pouze doplňující informace, popis daného problému, ke kterému může připojit i přílohu a pak už jen doplní informace o sobě. Stačí počkat na nabídky poradců a může si vybírat, registrace bude provedena po prvním vložení poptávky. Přesně takto jednoduchý může být první krok při řešení finančních problémů, nejasností kolem finančního trhu a podobně. Jelikož si dané poradce může vybrat z kraje, ve kterém bydlí, může si s ním i domluvit osobní schůzku a vše v klidu probrat.

Velmi příhodnou funkcí je hodnocení poradců. Právě díky hodnocení a jejich profilům můžeme lépe vybírat, kterého poradce si pro svůj problém vybrat. I to se může stát rozhodujícím a určit správnost našeho rozhodnutí. Opět je můžeme filtrovat podle krajů, finanční skupiny nebo vyhledávat přímo jméno daného poradce. Díky komentářům jiných klientů můžeme sledovat, jak si poradci vedou a jaké podávají výkony. Je to snad nejlepší způsob, jakým můžeme v dnešní době vybírat finanční poradce a to všechno v teple a v klidu našeho domova.

V současné době je portál VašiPoradci.cz v Česku naprosto jedinečný a nabízí unikátní možnost vyhledání toho nejlepšího finančního poradce z místa, kde bydlíte. Zajišťuje, že se klientům dotaz dostane do správných rukou a sám klient si může vybrat, kterého z poradců si vybere. Poradci mají dostatečnou kvalifikaci, výborné a doložené výsledky a jak již bylo zmíněno, všichni mají vlastní profil s hodnocením a s komentáři jiných klientů. Pokud si tedy i Vy myslíte, že je potřeba vyhledat svého finančního poradce, máte právě v tuto chvíli jej bezplatně nalézt. Portál VašiPoradci je pro Vás tím nejlepším řešením. Přejeme Vám hodně štěstí…

Komentáře

Nahoru