Finální verze Opery 10.60. je tu

Finální verze Opery 10.60. je tu

Tento týden jsme psali o poslední zkušební verzy nové Opery 10.60, která je jen kousek od finální podoby. Dnes už přinášíme konečnou verzi nové Opery 10.60. V nové verzy se jedná se o důležitou aktualizaci, která doladí předchozí verzi 10.50. Dále přichází s novou verzí vykreslovacího jádra Presto 2.6.30.

Opera 10.60 skrývá mnoho nových vymožeností: Web Workers a off-line aplikace. Nově podporuje  geolokaci. Jako první prohlížeč podporuje přehrávání videa WebM, kde se jedná o vysoce kvalitní rozlišení. JavaScript a DOM zlepšily svou stabilitu.

Prohlížeč  synchronizuje vývoj napříč operačními systémy.To znamená, že operační systém Mac OS X a Linux mohou využívat stejné možnosti , jako uživatelé Microsoft Windows.

Štítky: ,

V oblasti informatiky se zajímá o počítačovou grafiku. Spolupracuje s HC Oceláři Třinec a tvoří wallpapery pro jejich stránky a potisky do Fanshopu. Také spravuje web strakonického hokeje a je majitelem portálu o hokejové krajské lize. Dále se zajímá o první pomoc, kterou studuje více jak pět let a stará se o první pomoc ve škole. Navštěvuje střední a jazykovou školu ve Volyni, studuje obor přírodovědné lyceum.

Komentáře

Nahoru