Dnes vyšlo 15 článků

Film The Social Network se dočká pokračování. Stejný scénárista se totiž podílí na novém filmu o Stevu Jobsovi

Aaron Sorkin. Jméno, které možná pro většina z vás slyší poprvé. Právě tento chlápek se podílel na scénáři pro film The Social Network, který popisoval, jak vlastně vznikala nejúspěšnější sociální síť na světě – Facebook. Sorkin se bude podílet také na novém filmu o Stevu Jobsovi. Bude rozdělen na tři 30 minutové scény, jež mají zachytit všechny události, které předcházely uvedení nového Macu, pracovní stanice NeXT a revolučního iPodu.

Budou to tedy vlastně tři filmy v jednom. Scénář je postaven na populární biografii Steva Jobse (přečtěte si online životopis Steva Jobse!) a na výpovědích lidí, kteří s Jobsem pracovali. A jak sami jeho bývalí spolupracovníci uvedli -  Steve je alespoň jednou za život dohnal k slzám. Ale zároveň je učinil lepšími lidmi.

Zdroje:

Drkot.cz

Thenextweb.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru