Film nezačíná premiérou, ale plakátem

Co vás donutí jít do kina? Je to holka? Dobrý film? Nebo plakát? Dovolím si říct, že většinou to jsou všechny tři položky, avšak ten plakát je nejdůležitější. Proč? Řekne nám vše, co chceme vědět. Avšak postrádá život. Většinou to je jenom papír s jedním obrázkem a obřím nadpisem. To se rozhodli změnit uživatelé serveru Imgur, jak to dopadlo?

Plakáty nás mají upozorňovat, varovat či upoutat. Avšak co je nejčastějším poselstvím těchto plakátů? Když se dostaneme přes plakáty, které hlásí předvolební řeči různých kandidátů, zjistíme, že nejčastějším tématem plakátů jsou filmy, které můžeme zhlédnout v kinech. Většinou to jsou ty hlavní prostředky a lákadla, díky kterým člověk do kina zavítá, a zhlédneme propagovaný film. Avšak co je trochu divné, že film je celý pohyblivý. Má děj, zvuk a vše s filmem související. A co plakát? Jenom obrázek s nadpisem a kupou textu.

Film nezačíná titulkem, ale rovnou plakátem!

To se rozhodli uživatelé portálu imgur.com změnit! Rozhodli se přidat do plakátů trochu toho života. Jak? Změnili plakáty v samotný film. To znamená, že odteď film nezačíná na plátně, kdy se objeví velký text s názvem filmu, ale nyní začíná už rovnou na plakátu!

S1

S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 S11

Zdroj: fresher

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru