Filip Černý, hlavní šéfredaktor online zpráv, odešel z ČT

Filip Černý, šéfredaktor online zpráv, po 19 letech odchází z ČT. Filip Černý v ČT začal pracovat jako redaktor zpravodajství, později byl editorem redakce Události a byl součástí reportérského týmu Reportéři ČT. V posledních 3 letech se zaměřil na zkvalitnění redakce a online obsahu ČT24 a ČTSport, což se mu také podařilo.

filip-cerny

Z ČT odchází šéfredaktor online zpráv Filip Černý. Na svém LinkedInu uvádí:

„Po 19 letech práce opouštím ČT. Poslední více než 3 roky u nových médií jsem pracoval na zkvalitnění redakce a online obsahu ČT24 a ČTSport. Podařilo se nám udržet nepřetržitý růst. Naše sociální média byla nejúspěšnější v ČR. Výsledky webu by byly mnohem lepší, kdyby ČT online platformy podporovala a rozvíjela. Ale bylo to pádlování na parníku, který plul jinam. Rozhodl jsem se vystoupit, ale budu ČT držet palce. Moc ji potřebujeme. Teď budu chvíli s dětmi a pak znovu něco rozjedu v online žurnalistice.“

zdro/fotoj: linkedin

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru