Dnes vyšlo 15 článků

Neuvěřitelná marketingová akce: 144 dolarů za roční zásobu hamburgerů a hranolek

Zavřete na chvíli oči a představte si, že každý den byste obdrželi zdarma hamburger a hranolky. Říkáte si, že to se stává jenom ve snu? Jste na omylu. Jedna restaurace ve Filadelfii vám tento sen dokáže splnit. Za cenu 144 dolarů (3 500 Kč) máte každý den na toto meníčko nárok.

Ano, nesníte. Žijete v realitě. Jednorázové kupony vám dávají nárok každý den na hamburger s hranolky. Dohoda je taková, že jakmile kupon v hodnotě 144 dolarů zakoupíte, získali jste tak 97% slevu. Proč? Protože toto menu po každý den v roce by vás vyšlo celkem na 4380 dolarů.

Zdá se to k neuvěření, ale jen tak by to přeci nedělali. Myslíte si snad, že byste vydrželi každý den jíst to samé? Myslím, že i kdyby jste měli jíst burgery s hranolky ob den, tak vás to rychle omrzí.

burgers

Filadelfská restaurace PYT Burgers vymyslela tuto speciální objednávku a vyvěsila ji na portálu groupon.com, kde máte do středy 11. 2. 2015 (23:59 hodin) čas akci uplatnit. Takže pokud po této speciální nabídce opravdu prahnete, hurá na roční výlet do Ameriky.

Akci je také možné uplatnit v plánované restauraci PYT Burgers v New Yorku (tady věřím, že burger ob den problém nebude), která bude otevřena v červenci tohoto roku.

Zajímavostí je, že pokud jste využili této nabídky a skutečně po dobu 365 dní budete každý den odebírat burger s hranolky, tak vás jedno menu vyjde na 0,4 dolarů.

zdroj: mashable

“You get in life what you have the courage to ask for" - Oprah Winfrey. That's all the matters.

Komentáře

Nahoru