Dnes vyšlo 15 článků

FIFA 16: Na obálce se objeví Messi s krásnou fotbalistkou

Americká fotbalistka Alex Morgan se proslavila nejen svou exkluzivní technikou, ale mimo hřiště poutá pozornost křivkami a milým obličejem. Zvítězila na ženském mistrovství světa ve fotbale a oficiálně se může pochlubit svým fanouškům, že se objeví na obalu hry FIFA 15. Bude stát po boku Messiho. Kromě Alex Morgan se mají na obálce objevit ještě další dvě úspěšné fotbalistky.

alex-morgan-fifa.vadapt.955.high.0

Obal nové verze FIFA 16 s Alex Morgan.

FIFA před několika týdny oznámila, že nová verze hry bude obohacena o ženská národní mužstva. Pakliže jste milovníci a příznivci ženského fotbalu, určitě tuto novinky oceníte. Jelikož se ženy objeví ve hře, měly by se objevit také na obálce.

A kdo ještě zkrášlí obal nové verze FIFA 16?

Alex Morgan po boku Messiho bude tváří obalu pouze ve Spojených státech amerických. Fotbalistka Stephanie Catley se objeví na australském obalu a Christine Sinclair zaujme místo na kanadském obalu. Pánové, těšíte se, až vaše drahé polovičky začnou hrát hru FIFA 16 s vámi?

Zdroj / Foto: Fox Sports

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru