Fidget pera! Nejlepší hračky do kanceláře roku 2017

Před pár měsíci se v České republice rozšířila Fidget Spinner mánie. Ovšem jako každý boom i tento pomalu utichá. Výrobci však nikdy nelení a přemýšlí, jak vytěžit z původního nápadu maximum. Odpovědí jsou Fidget pera. Alternativ se již začalo vyrábět více – například Fidgi Pen či Think Ink Pen. Užitečnost vynálezu už necháváme k posouzení vám.

Fidget Spinner

Jednalo se o módní novinku, která na náš trh vtrhla na jaře roku 2017.  Jedná o rádoby relaxační pomůcku, s níž se dá nejen točit mezi prsty nebo provádět triky. Více o tom, jakou zábavu, ale i nebezpečí skýtá, si můžete přečíst v článku zde. U obdobných hitů totiž musíte vždy počítat s levnými napodobeninami či nekvalitními padělky, které mohou ohrozit vaše zdraví.

images

Fidget pera

V roce 2016 vyšel v americkém Forbesu článek, který popisoval Fidget spinner jako “must have” produkt do kanceláří pro rok 2017. Nepočítal však s tím, že do kanceláří pronikne ještě něco více tzv. “na míru”. Podívejte se sami, jak fungují některé verze fidget hračky, které vám umožní dokonce psát. Kampaně na takové speciální kancelářské pomůcky jste mohli najít i na crowdfundingových portálech Kickstarter a Indiegogo. Fidgi Pen získal na obou portálech podporu kolem 100 tis. dolarů, Think Ink Pen dokonce na Indiegogo 2x více. Podívejme se na tyto záležitosti pro naše rozptýlení blíže. Jak fungují v praxi?

fidget-pen-think-ink-pen-fp01-silver-1493598981-00006591-7a96451f37410bb3b36a451df6233350-catalog_233

 

Think Ink Pen

Jedná se o magnetické pero, které skýtá nespočet tzv. vychytávek. Je neskutečně variabilní, flexibilní, jednotlivé komponenty se dají různě přenastavovat, ohýbat, dá se nimi točit, lze si hrát s kuličkami atd. Ocelově působící vzhled je naprosto nezaměnitelný.

 

think inkk

prototyp

Vývoj prototypu.

Podívejte se na nespočet variant, jak lze Think Ink Pen měnit dle vašeho přání:

Produkt můžete zakoupit kupř. na stránce Amazon.com za částku kolem 10 dolarů i menší (produkt totiž vznikl již v polovině roku 2016 a od té doby částka citelně klesla). Zakoupit ho můžete už i v České republice za částku kolem 140 – 320 Kč.

Fidgi Pen

Fidgi Pen, novinka tohoto roku, obsahuje cca 7 různých inovací a rozptýlení pro vaše prsty. Propiska působí méně futuristicky, je spíše elegantní. Výrobek se nabízí ve vícero barvách. Benefitem je primárně to, že si můžete hrát oproti předchozí verzi tajně a neztratit tvář byznysmena. Design Think Ink Pen prostě neutajíte. Více napoví následující fotografie a videa.

fidgi pen

 Produkt se vyrábí v následujících barevných verzích. Které dáváte přednost vy?barvy

 Podívejte se, jaké vychytávky nabízí první diskrétní verze fidget hračky na světě:

Tuto verzi zakoupíte kupř. na domovské stránce Fidgi Pen, za cenu kolem 24 dolarů i méně. Cena je v současné době oproti předchůdci vyšší, neboť se jedná o novější produkt.

Zdroje foto: BuyinCoins.com, Lookerz, Lazada.sg, Reddit.com

Zdroj: Kickstarter, Creativesupplied.com, Reddit.com, Youtube.com, Indiegogo, FidgiPen

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru