Dnes vyšlo 15 článků

Fiddo: sociální síť pro pejskaře

Fiddo: sociální síť pro pejskaře

Máte pejska a je to váš nejlepší přítel? Právě pro množící se milovníky a majitelé pejsků vznikla nová aplikace s názvem Fiddo. V téhle aplikaci najdete naprosto všechno co se týká pejsků a ještě mnohem více. Aplikace se nejspíše stane vaším dalším přítelem.

Aplikace Fiddo je speciálně vyrobena pro pejskaře. Nyní se dá stáhnout jak pro operační systém iOS, tak pro Android. Dá se říci, že Fiddo sdružuje komunitu skutečných psích milovníků, jak mají psáno na svém webu. Fiddo je vlastně taková další sociální síť, jejíž podmínkou užívání je vlastnit pejska. V zápětí uvedeme hlavní výhody aplikace.

V aplikaci si tvoříte síť svých kontaktů, jako je tomu v každé jiné sociální síti. Můžete si se svými přáteli psát zprávy a také lze vidět, kde se s pejskem právě pohybují. Aktivita vašich přátel je na vaši zdi, princip fungování je stejný jako u Facebooku. Také vám aplikace nabízí události, které se ve vašem okolí dějí a samozřejmě se nějakým způsobem týkají pejsků. Aplikace vám také měří vzdálenost, kterou jste se svým pejskem ušli.

card

Aplikace není zaměřená jen na komunikaci mezi uživateli, ale pomáhá také v dalších oblastech. Tím, že na ní fungují pejskaři a dokáže určit lokalitu pohybu, zaměřuje se na pomoc při ztrátě pejska. V pátrání po vašem psím příteli pak nebudete sami, ale mohou se do něj zapojit všichni uživatelé aplikace.

Výhodou a překvapením aplikace je také vlastní TV. Program je tvořen pořady o tom, jak se o pejska starat, testy pamlsků, doporučení krmiva apod. Díky lokačním službám je možné zjistit, kde se ve vašem okolí nachází pytlíky na exkrementy, nejbližší veterina nebo další služby určené pejskům.

Co by to bylo za iniciativu pomoci pejskům, kdyby nespolupracovala s útulky. A Fiddo nabízí také seznámení. Pokud vás nebaví venčit pejska osamotě, můžete si přes aplikaci najít parťáka, který bude poblíž vašeho domova.

Zdroj, foto: fiddo.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru