FIBROT: Šílený slovenský projekt, který vypadá jako propracovaný vtip

Čas od času se na crowdfundingovém portálu Indiegogo objeví velice zvláštní až šílené projekty. Jedním z těchto prapodivných projektů je slovenský Fibrot, který už vybral 1 340 dolarů. A na slovenské poměry se mu nedaří špatně, protože většina nápadů končí s nulovým kontem. Ačkoliv by se dalo očekávat, že se 49 zájemci se bude jednat o atraktivní myšlenku, opak je pravdou.

Při prvním pohledu skutečně nerozeznáte, k čemu má Fibrot sloužit. A pokud vám tato malá věcička bude připadat jako vtip, možná skutečně vtipem je. To by nám museli prozradit samotní autoři projektu.

fibrot

Slovenský projekt Fibrot

K čemu tedy miniaturní zařízení slouží? Připevníte si ho na spodní část svého chytrého telefonu, který potom bude rotovat. A můžete si k tomu pustit speciální videa, což by mělo zvýšit chuť do učení a zlepšit kreativitu. Dokonce by vás měl rotující telefon přimět ke krásnějšímu spánku. Tak co na tento vynález našich slovenských sousedů říkáte?

14xkr5x

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru