Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Ferrero Hazelnut Company vyhlašuje soutěž pro doktorandy a výzkumné pracovníky z celého světa

Ferrero Hazelnut Company, nově založená společnost, která sdružuje všechny dodavatelské řetězce lískových oříšků pro společnost Ferrero Group, vyhlašuje soutěž pro doktorandy a výzkumné pracovníky z celého světa, jejímž cílem je podpořit výzkum a inovovat pěstování lískových oříšků. Nejlepší projekt získá grant ve výši 150 000 eur. Projekty, které se umístí na druhém a třetím místě, pak dostanou granty ve výši 5 000 eur. Posuzovány budou kritéria jako zlepšení, inovace, udržitelnost a nové strategie v pěstování oříšků. Předložené projekty bude hodnotit mezinárodní vědecká komise.

Účastnit se mohou doktorandi a výzkumní pracovníci univerzit i neziskových výzkumných institucí po celém světě. Vybrat si mohou mezi čtyřmi tématy, týkajícími se zlepšení, inovace, udržitelnosti a nových strategií v oblasti pěstování lískových oříšků. Na vybrané téma vypracují projekt výzkumu nebo rozvoje.

Žádost o grant je k dispozici na: https://www.hazelnutcompany.ferrero.com/ Další informace jsou k dispozici na www.hazelnutcompany.ferrero.com, lhůta pro odevzdání přihlášky je 30. června 2015. Vítězné projekty budou vyhlášeny na světové výstavě Expo Milano 2015, kde Ferrero Group představuje své iniciativy v oblasti sociální odpovědnosti firmy (CSR).

Ferrero Group tímto grantem poukazuje také na svůj stálý závazek k nejvyšší kvalitě a inovaci a na její silnou angažovanost vůči udržitelným zemědělským postupům a ochraně životního prostředí, které vidí jako klíčové prvky globálního úspěchu.

Gabriela Kolářová

724724234

gkolarova@webershandwick

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru