Zajímavý web #27: Fér úložiště s 15 GB pro všechny: To slibuje Copy.com

Zajímavý web #27: Fér úložiště s 15 GB pro všechny: To slibuje Copy.com

Pokud sháníte úložiště pro vaše soubory a už máte plné zuby různých omezení, zkuste něco nového – úložiště Copy.com slibuje fér přístup a 15 GB kapacity pro všechny. Tenhle základní balíček navíc lze rozšířit nejméně o dalších 5 GB.

Server totiž u příležitosti svého spuštění nabízí každému uživateli 5 GB navíc plus dalších 5 GB za každého uživatele, který se zaregistruje na základě vaší reference.

Copy nabízí služby snadného ukládání i sdílení dat. Data můžete sdílet soukromě i veřejně, server má speciální nabídku i pro společnosti, které by tyto služby chtěly využívat. Služby by měly být dostupné i ze smartphonu, Copy podporuje iOS, Android, MacOS, Windows a Linux.

Zaujalo vás nové úložiště?

Zdroj: https://www.copy.com

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

  • Ladislav Strnad

    Nějak se mi to nezdá. Je to příliš výhodná nabídka. Bude tam někde nějakej háček (nebo hák) :-).

    • Je za tim docela velka a znama hostingova firma. Nejsou to zrovna nejaci zacatecnici, tak proc ne? Ja osobne zustanu u Dropboxu, ale tohle nevypada zle. Ostatne – na ceskou Capsu se take lide divali skrze prsty a stale funguje

Nahoru