FENOMÉN: Dubsmash, aplikace, která je velmi oblíbená po celém světě

Aplikace, která umožňuje uživatelům chytrých telefonů, aby znovu vytvářely zkopírované hudební videa. Tuto aplikaci si stáhlo už více než 10 milionů uživatelů po celém světě.

Dubsmash je aplikace, která umožňuje uživatelům přehrávat soundtracky k videím nahraných na vašich mobilních telefonech – klip, ve kterém se objevíte právě vy je doprovázen originální skladbou nebo filmovou scénou. Uživatelé mohou nahrávat zvuky sami, nebo si vybrat ze seznamu zvukových klipů nahraných ostatními. V seznamu najdete hudbu a videa z populárních televizních pořadů nebo i kultovních filmů, včetně Blackadder, Austin Powers, South Park nebo Saturday Night Live. Poté co si vyberete zvukový klip, začnete nahrávat své vlastní video, které jste si zvolili. Poté co video dotočíte, můžete ho jednoduše sdílet přes WhatsApp, Facebook nebo Instagram se svými přátel.

dubsmash

Odkud vlastně tato aplikace přišla?

Dubsmash byla vytvořena v listopadu minulého roku malým týmem německých vývojářů – Jonasem Druppelem, Rolandem Grenkem a Danielem Taschikem. Od té doby tuto aplikaci stáhlo více než 10 milionů lidí. Aplikace je dostupná na mobilní telefony s operačním systémem Android a iOs.

Proč je tato aplikace tak populární?

Tato aplikace je populární hlavně kvůli tomu, jak je jednoduchá. To znamená, že si aplikaci stáhnete, spustíte, vyberte si hudbu a můžete začít nahrávat. Dále ze statistiky vyplývá fakt, že velkou část videí bylo zveřejněno právě od dětí na Instagramu.

Screenshot_5

Kdo používá Dubsmash?

Aplikaci používá nespočetně mnoho uživatelů, včetně slavných a známých osobností. Dubsmash šílenství propadl i řidič Formule 1 Lewis Hamilton, který zveřejnil klip z Circuit Gilles Villenevue. Australský herec Hugh Jackman vzlétal jako Alan Rickman ve Smrtonosné pasti, zatímco Reese Whiterspoon, Jennifer Lopez a Demi Moore se do akce zapojili také.

dubWall

Komentáře

Nahoru