Fear the Walking Dead aneb prank na Evropě 2

Známé české rádio nečekalo na období Halloweenu a započalo strašidelnou éru již nyní.  Evropa 2 se proměnila v palác hrůzy. Doslova. Agentury PR.Konektor a Konektor Social zde vytvořilo tak zvané prankové video, které je součástí kampaně k seriálu Fear the Walking Dead.

Známý moderátor utrpěl tachykardii

Vydovolenkovaný Leoš Mareš se chystal – stejně jako každé ráno – na vysílání ranní show Evropy 2. Bohužel nic nebylo stejné, jako dřív. Už při nástupu do taxíku, který ho měl transportovat do práce, se děly prapodivné věci. Všechna česká rádia byla nefunkční. Žádná stanice nešla naladit. Leoš byl v rozpacích.

Při příjezdu před budovu rádia Evropa 2 začala atmosféra houstnout. Rozmlácené auto před sídlem rádia, jakoby  vytržené z amerického “akčňáku”. Cákající krev ze stěn na chodbách, všude možně roztroušený nábytek,  povalující se zakrvácené kusy oblečení. Tlak začal stoupat, adrenalin se vyplavoval jako o život. Když uviděl Leoš svého kolegu Patrika, sedícího na svém místě, zády k němu, na okamžik se mu ulevilo. Do té doby než se moderátorův parťák otočil. Namaskovaný Patrik Hezucký, vypadající jako chodící zombie byl poslední kapkou. Leoš Mareš se svalil k zemi a rozdýchával svou zvýšenou tepovou frekvenci. Dobrá věc se podařila. Leoš byl nachytán. Návnadu spolkl i s navijákem. Video ke shlédnutí zde

 

Fear the Walking Dead (Živí mrtví – Počátek konec)

Agentury PR.Konektor a Konektor Social připravily pro televizní stanici AMC kampaň k příležitosti startu startu seriálu Fear the Walking Dead: Živí mrtví – Počátek konec, jehož světová premiéra proběhla právě v pondělí 24. srpna 2015. V den, kdy Evropa 2 přichystala sladké překvapení.

Cíl byl jasný. Zaujmout a přilákat pozornost. Celebrity v oblasti PR byly trefou do černého! Ve spolupráci s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým bylo připraveno prankové video, které se více než vydařilo.

Reklamní kampaň na podporu seriálu běží již od začátku července, a to hlavně ve formě spotů na televizních stanicích ze skupiny AMC Network International a bannerové reklamy na internetu.

 

Zdroj:.iprimaextramarketingsales

 

 

Komentáře

Nahoru