FAVEX, s.r.o. – společnost se silným jménem v oboru hutních materiálů

Již dvacet let (od roku 1994) na trhu působí společnost se silným jménem v oboru hutních materiálů. Hledáte ocelové trubky? Ocelové tyče? Ve společnost FAVEX vám zajisté pomohou, popřípadě poradí s výběrem. Přímo na jejich skladu je více než tisíc aktivních položek, které nabízí svým spokojeným zákazníkům v České republice, Slovensku, Polsku nebo také Rakousku.

Společnost FAVEX nabízí také spoustu dalšího. Za zmínku stojí speciální služby této rostoucí společnosti. FAVEX k nim využívá ty nejlepší a nejmodernější nástroje jako jsou např. CNC stroje. Díky těm je možné přesné dělení materiálu. Nebo díky 2D laserovému pálicímu stroji je možné přesné pálení trubek.

Další a též podstatnou službou je doprava, která je dle společnosti na prvním místě, neboť právě z ní klíčí spokojený zákazník. 

Protože se i tato společnost (jako každá jiná) masivně rozrůstá, vybudovala tato společnost moderní skladové haly nevídaných rozměrů, za které se bezesporu nemusí stydět. Nacházejí se v průmyslové zóně v Buchlovicích. A jak jsem již bylo zmiňováno, má vážně nevídané rozměry. Rozloha těchto skladů totiž činí 6 500 metrů čtverečných, čímž se každá firma vážně nemůže pochlubit. Zákazníci mají také možnost, díky pravidelným denním aktualizacím, nahlédnout do aktuálního stavu skladu a dozvědět se tak, jestli je či není požadované zboží na skladu. Celý tento systém je řízen moderním informačním systémem, který využívá čárové kódy.

Proč tedy využít zvolit společnost FAVEX, s.r.o.?

  • Široký trh a zákaznický dosah – Rakousko, Česko, Slovensko, Polsko
  • Spolehlivá platební morálka
  • Komunikace na špičkové úrovni s těmi nejlepšími nákupčími
  • Dlouhodobá spolupráce

 

 

 

 

 

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru