Dnes vyšlo 1 článků

Farmaceutická společnost Pfizer otevírá nové kanceláře v Paláci Anděl

Do nových kanceláří se stěhuje přes sto zaměstnanců farmaceutické společnosti Pfizer, přičemž kanceláře se nachází na celém jednom patře o velikosti 1 400 metrů čtverečních v Paláci Anděl. Do nových kanceláří se přestěhoval komerční tým, zatímco tým finančního centra a oficiální sídlo společnosti zůstává na ulici Stroupežnického 17.

„Důvodem stěhování je potřeba větších prostor pro naše rychle rostoucí centrum sdílených finančních služeb GFS. Centrum v současnosti spravuje finanční aktivity společnosti Pfizer pro střední a východní Evropu, severní Afriku a Střední východ. Jen za loňský rok jsme přijali desítky zaměstnanců a plánujeme další rozšiřování týmu,“ vysvětluje John P. Kennedy, generální ředitel společnosti Pfizer v České republice.

Společnost působí v České republice už od roku 1993. Před třemi lety investovala přes 180 milionů korun do svého druhého evropského centra globálních finančních služeb (Global Financial Services).

Relaxacni_mistnost_s_knihovnami_a_vyhledem_na_Andel

Relaxační místnost s knihovnami a výhledem na Anděl

 „Prostory v kancelářské budově Palác Anděl nám nejlépe vyhovovaly, protože jsou vzdáleny jen sto metrů od naší původní budovy. I když se do nových prostor přesouvá celý komerční tým, stále zůstáváme jednou společností Pfizer a nadále k sobě máme velmi blízko,“ dodává Kennedy.

Společnost se při zařizování kanceláří inspirovala v moderních open-space prostorech v zahraničí, a to konkrétně v pobočkách společnosti v Norsku a Belgii.

 „Chtěli jsme vytvořit příjemné a motivující prostředí, kde se budou kolegové cítit dobře. Pracovali jsme hodně se světlými odstíny zelené a tóny dřeva, aby celý interiér působil svěže. Přírodní materiály jsme zároveň spojili s nejmodernějším technologickým vybavením. Součástí prostoru je i velká relaxační místnost s pohodlnými sedačkami, knihovnou a výhledem na Anděl,“ dodává Jaroslav Pilař, vedoucí IT společnosti Pfizer.

Zasedaci_mistnosti_ladene_ve_svetlych_tonech

Zasedací místnosti laděné ve světlých tónech

Posezeni_v_tonech_dreva

Posezení v tónech dřeva

Nova_relaxacni_mistnost_2

Nová relaxační místnost

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru