Dnes vyšlo 1 článků

Fantasy fotografie vytvořené iPhonem

Ali Jardine má velice ráda fantasy. Když zjistila, že svým iPhonem může vytvořit fantasy obrázky, neváhala a pustila se do práce. Fotografie byly vytvořeny pouze pomocí iPhonu a několika aplikací. Na těchto fotografiích Ali pracovala pět let. Často na nich vystupovala i její dcera.

Pomocí svého iPhonu můžete vytvořit nádherné fantasy fotografie. Stačí použít některé aplikace, které umožní přidat další objekt do fotografie, duplikovat některé objekty atd. Tímto směrem šla ve svých fotografiích i Ali Jardine, která na své práci strávila zhruba pět let. Všechny fotografie vznikly pouze na základě použití iPhonu a dodatečných aplikací. Které to byly, ale bohužel neprozradila.

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-2__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-3__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-4__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-5__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-6__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-7__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-11__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-12__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-13__880

Zdroj/foto: boredpanda, instagram

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru