Dnes vyšlo 15 článků

Fantasy fotografie vytvořené iPhonem

Ali Jardine má velice ráda fantasy. Když zjistila, že svým iPhonem může vytvořit fantasy obrázky, neváhala a pustila se do práce. Fotografie byly vytvořeny pouze pomocí iPhonu a několika aplikací. Na těchto fotografiích Ali pracovala pět let. Často na nich vystupovala i její dcera.

Pomocí svého iPhonu můžete vytvořit nádherné fantasy fotografie. Stačí použít některé aplikace, které umožní přidat další objekt do fotografie, duplikovat některé objekty atd. Tímto směrem šla ve svých fotografiích i Ali Jardine, která na své práci strávila zhruba pět let. Všechny fotografie vznikly pouze na základě použití iPhonu a dodatečných aplikací. Které to byly, ale bohužel neprozradila.

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-2__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-3__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-4__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-5__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-6__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-7__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-11__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-12__880

i-create-fairy-tale-images-with-my-iphone-13__880

Zdroj/foto: boredpanda, instagram

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru