Dnes vyšlo 15 článků

Fanoušci chtějí přejmenovat planetu Mars po Davidu Bowiemu a umístit ho na 20 librovou bankovku

Před pár dny nás zasáhla špatná zpráva a to ta, že ve svých 69 letech zemřel na rakovinu jater britský legendární hudebník David Bowie. Mnoho z nás tomuto ale stále nechce uvěřit a tak na internetu koluje petice, která má říct Bohovi, že David Bowie není mrtvý. Tato petice získala už 9731 podpisů. 

Další fanoušci zase požadují umístění jeho fotografie na 20 librovou bankovku ve Velké Británii. Bank of Englad uvažoval o nové bankovce už minulý rok a tak požádal obyvatele Anglie, aby napsali nominace umělců, které by na nové bankovce uvítali. Nicméně anketa byla v červenci uzavřena, ale žádná změna se nakonec nekonala. David Bowie vystupoval pouze v propagačním videu banky.

,,Byl by to krásný způsob, který by fanouškům připomínal jeho život a dílo,“ napsal jeden z fanoušků.

bowie7

Jiní fanoušci zase chtějí, aby byla planeta Mars přejmenována právě po něm, ale bohužel ví, že přejmenování planety není úplně jednoduché a tak by jim stačila pouze hvězda, která by nesla jméno Starman.

,,On nám dal kousek galaxie, tak mu dejme na oplátku kousek Vesmíru,“ uvedl další fanoušek.

Screenshot_1

Petice získala už 9 731 podpisů.

Zdroj: Mashable

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru