#fallingstars hashtag, který zaplavil Instagram

#fallingstars hashtag, který zaplavil Instagram

Na Instagramu se zrodil nový trend fotografií. Už není IN fotit značkové produkty tak, že budou minimalisticky ve zlatém středu. Teď si luxusní produkty, které máte v kabelce, v tašce nebo jen tak v autě, naházíte kolem sebe, lehnete si na zem a necháte se vyfotit. Takové příspěvky mají nyní na Instagramu největší úspěch, tak ji rychle vyfoťte a uřízněte si kousek slávy i pro sebe. 

Jako byste spadli ze schodů… tak nějak vypadá kompozice trendy snímků na Instagramu. K podivu je, že největší počet takových příspěvků publikovaly ženy. Tenhle podivný způsob vznikl v Asii, ale postupně se šíří do celého světa. Přes médium sociálních sítí se vše šíří rychlostí blesku a tento případ není vyjímkou. Podobné příspěvky najdete na Instagramu pod hashtagem #fallingstars. Na první pohled to vypadá jako zábava pro smetánku. Na fotografiích totiž vidíte především luxusní věci a také luxusní auta.

Za povšimnutí stojí také rozbor samotného hashtagu #fallingstars. Znamená to padající hvězdy, a pak stačí doplnit jen jedno písmeno „i“, a znamená to pád ze schodů. A právě za hvězdy se považují lidé, kteří se na fotkách nechávají zvěčňovat v netradičních pózách.

Snímek obrazovky 2018-10-28 v 15.37.53

 

Snímek obrazovky 2018-10-28 v 15.38.13

 

Snímek obrazovky 2018-10-28 v 15.39.23

 

Snímek obrazovky 2018-10-28 v 15.40.36

 

Snímek obrazovky 2018-10-28 v 15.39.46

 

A jak na to? Stačí jen zaujmout pozici, jakobyste práve spadli ze schodů, rozsypete kolem sebe všechny luxusní věci tak, aby to vypadalo, jako by vám zrovna vypadly z tašky a necháte se vyfotit. Pokud nemáte luxusní automobil za několik milionů, možná až takový úspěch nesklidíte. Takoví lidé dávají rádi na obdiv svoje bohatství a netají se tím, kolik vydělávají, nemají se přece za co stydět.

 Zdroj, text/foto: instagram.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru