Facetune: Profi retušování vaší fotografie přes iPhone

Facetune: Profi retušování vaší fotografie přes iPhone

Něco na té fotce, kterou jste včera pořídili, zkrátka není v pořádku. Může to být příliš červený nos a uši, pupínek na bradě nebo neposedný pramen vlasů – zkrátka jakýkoliv detail, který ale dokonale zkazí výsledný dojem.

Takové fotky se ale brzy stanou minulostí díky lidem z Lightricks Ltd. Seznamte se s Facetune, aplikací, která ve chvíli, kdy vznikal tento článek, pevně seděla na třetím místě mezi deseti nejkupovanějšími aplikacemi v AppStore.

Jak aplikace funguje?

Aplikace vám umožní upravovat vaše portrétní fotografie pomocí intuitivních nástrojů, které byly dříve „vyhrazeny pouze pro profesionály“. Umožní vám tvarovat obličej, odstranit neposlušné vlasy, obarvit je nebo implantovat, pokud vám již chybí, můžete odstranit nedostatky a samozřejmě také odstranit červené oči. To vše díky řadě nástrojů, které sledují jediný cíl – aby váš obličej vypadal lépe.

Také můžete svůj portrét vyzdobit řadou filtrů a – jak je dnes již obvyklé – vše sdílet na sociálních sítích pomocí možností sdílení v aplikaci.

Soutěž dokonalých portrétů

Lightricks se chystá spustit na Facebooku velkou portrétovou soutěž a její pravidla jsou jednoduchá: lze do ní přihlásit všechny portréty, které byly upraveny na iPhone a aspoň částečně se na těchto úpravách podílel Facetune. Mezi deseti portréty, které získají nejvíc liků, porota vybere dva finalisty. První místo bude oceněno iPadem a druhé iPadem mini.

Facetune je v současnosti k dispozici v AppStore za 2,99 dolarů. Stojí vám tato aplikace za nákup?

Zdroj: https://mashable.com/2013/06/13/iphone-retouch-portraits-facetune/

Zdroj obrázku: https://mashable.com/2013/06/13/iphone-retouch-portraits-facetune/

Komentáře

Nahoru