Facebookový status mu zajistil ples v doprovodu modelky

Facebookový status mu zajistil ples v doprovodu modelky

Osmnáctiletému mladíkovi z Německa se povedlo něco, co je snem snad každého kluka v jeho věku. Měl dost kuráže, a tak napsal status na Facebook. Jak to tak bývá, na Facebooku se jeho kuriózní případ začal šířit rychlostí blesku. A tak to dopadlo tak, že modelka z Playboye jeho kuráž ocenila a za odměnu s ním půjde na ples.

Osmnáctiletý Matthias Hesper půjde na ples s třicetiletou krásnou Bernadette Kaspar. Ta je v Německu známá hlavně díky televizní show The Bachelor a díky práci pro Playboy. Matthias se místo toho šprtá na své závěrečné zkoušky.

Školu chtěl zakončit nějak výjimečně. A protože ho čeká ukončovací školní ples, chtěl pojmout velkolepým stylem právě ten. A tak napsal na její stránku. Zeptal se jí, jestli s ním půjde na ples. A ona odpověděla, že pokud jeho příspěvek dostane 5000 lajků, tak ano.

„Od začátku mi bylo jasné, že Matthias 5000 lajků dosáhne. Ale bylo hezké, jak se snažil,“ vysvětlila Bernadette.

matthias-hesper

Matthias napsal příspěvek a čekal na lajky

Matthias získal potřebných 5000 lajků po dost krátké době a byl tím zcela ohromen. A protože se jejich počet stále zvyšoval, přibyla nová úroveň. Playmate souhlasila, že při 20 000 lajků jí Matthias může vybrat šaty.

Lajků bylo ještě několikanásobně více. A tak se setkali v Kolíně a vydali se nakupovat. Skvěle si rozuměli, padli si do oka hned na první pohled, takže si ples jistě užijí. Matthias dostal několik obleků na míru zdarma a německý podnikatel mu na ples půjčí Ferrari za více než 5 milionů korun. Co víc si přát?

matthias

Nakonec vybrali tyhle černé

To se mu ta odvaha vyplatila, co myslíte?

Zdroje a obrázky: Bild, News.com.au, fotografie: Rafael Korzenski

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru