Facebooková událost roku: Vaginální a jiné mapování

Tohle prostě musíte vidět. Nejdřív jsme si nebyli jistí, jestli je to fakt skutečná událost, nebo si jen někdo dělá srandu. Po bližším prozkoumání jsme bohužel zjistili, že to je reálné. Zda na tu akci někdo přijde, netušíme. Ty komentáře však rozhodně stojí za to.

Na Facebooku se v posledních dnech začala šířit událost s názvem Výcvik – Terapie hlubokým dotekem – Vaginální a jiné mapování, která se má konat 8. – 9. října letošního roku. Možná jste ji už stihli zpozorovat, sdílejí ji různé stránky a komentuje spousta lidí.

kontroverzni_humor

V současné době je nahlášených téměř 1000 lidí, kteří chtějí přijít.

Tři víkendy mapování za 12 000 Kč

Popis události tvrdí tohle:


Semináře pro páry
Sebezkušenostní výcvik – TERAPIE HLUBOKÝM DOTEKEM

Součástí budou techniky:

  • vaginální mapování
  • anální mapování
  • gluteální mapování
  • mapování penisu
  • THD v oblasti stehen a podbřišku
  • léčení jizev
  • techniky pro potěšení vagíny a penisu
  • párové i skupinové techniky pro sebepoznání v intimitě

Pro páry (pouze muž a žena) jsem připravila jedinečný tří víkendový výcvik, kde se podělím o své zkušenosti s THD. Součástí bude nácvik a sebezkušenost všech výše uvedených technik. Dále budeme tančit, provádět dechové, meditační a dotekové techniky.

S sebou: pohodlné oblečení, ručník, sarong, teplé ponožky, masážní olej nebo lubrikační gel, latexové rukavice ve vlastní velikosti, v případě menstruace – igelit na matraci a menstruační houbičku.


Tím se nám ujasňuje, že mapování se určitě nebude týkat Google Street View a buzolu můžete nechat doma.

Pro většinu lidí je pojem „vaginální mapování“ neznámý, ale všichni si pod tím dokáží něco představit.

dekuji_za_pozvani

Některé komentáře by zasloužily zlatou medaili

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

(výběr top komentů)

A co to vlastně to mapování je?

Trochu jsme si proklepli paní Petru Yamunu Wolf, která akci pořádá, a zjistili jsme dost zajímavé věci. Především je třeba říct, že Petra je psychoterapeutka, šamanka a mimo jiné má takový pěkný web MámJiRáda.com. Tam jsme se dozvěděli nejvíc informací o vaginálním mapování, o tom, jakou vagínu má Petra, že zažila spoustu různých vztahů s muži a také jeden se ženou, což jí neskutečně pomohlo se vcítit do žen. Ale vezmeme si to pěkně popořadě.

Mám ji ráda je vlastně jeden velký projekt, v rámci nějž se Petra snaží pomáhat ženám, aby „pochopily, jak velký dar mají, a přestaly se stydět za své tělo, aby naplno přijaly své ženství a své poslání“.

Velkou inspirací jí byl umělec Jamie McCartney, který odlíval vagíny v rámci svého uměleckého projektu The Great Wall of Vagina. Petra si tu svou nechala taky odlít, posuďte sami:

petra

Za svou vagínu přece není nutné se stydět, že jo. Takže pokud jste stydlivky, vaginálnímu mapování se raději vyhněte.

Technika vaginálního mapování

„Jedná se o dotekovou techniku, při které jemně masírujeme tkáň vaginy. „Mapujeme“ přitom její citlivost. Žena se tak vědomě spojuje s pocity, které jsou v intimní oblasti nashromážděné. Některá místa jsou necitlivá, některá plná potěšení, jiná plná různého druhu emocí: smutek, vztek apod. Ženské pohlaví je receptivní, přijímající, a má tendenci v sobě shromažďovat a „pamatovat“ si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Při běžném milování, přestože se dotýkáme vaginy, často tyto pocity vůbec nemusí být vnímány – stávají se zřetelné až při zpomalení se, práci s dechem a rozšíření vnímavosti.“

Tady to máte černé na bílém. Myslíme si, že by se to dalo popsat daleko jednodušeji než celým odstavcem. Třeba tenhle komentář to docela vystihuje:

mamba

A ještě jsme pro vás vypátrali Petřinu ukázku. Pusťte si video asi od 1:24. Tam začíná vaginální mapování.
(Mimochodem ve videu je Yamuna, která se představuje jako psycholožka, a Petra – lektorka kundalini jógy :-D)

Pokud vás vaginální mapování zajímá podrobněji, doporučujeme zhlédnout videa přímo z webu MamJiRada.com/videa. Ty řeči jsou někdy nudné, ale občas tam zazní zajímavé myšlenky – jako například: „Určitě je to hluboká zkušenost“. Každopádně když si pustíte porno, vyjde to možná nastejno.

Komentáře

Nahoru