Dnes vyšlo 15 článků

Facebooková událost: Budete slavit mezinárodní den sahání na prsa?

Na Facebooku se čas od času objevují zajímavé události, ke kterým se připojují tisíce lidí. V srpnu to bylo třeba koukání na perseidy, nedávno den, kdy půjdou všichni do školy v teplákách, nebo den, kdy nikdo nepůjde do školy. Těžko říct, kolik lidí danou věc nakonec splní, ovšem na Facebooku jich mnoho tvrdí, že to udělají.

Aktuálně se ale Facebookem začíná šířit jedna událost, které se určitě zúčastníte rádi. Jedná se o mezinárodní den sahání na prsa. Sice je ještě čas, ale radši vás informujeme s předstihem, abyste se měli na co těšit. Mezinárodní den sahání na prsa se bude konat 3. května 2015.

grab-a-boob-day

Ovšem pánové, připravte se na to, že i vám může někdo osahávat hrudník. V informacích o události je totiž uvedeno, že událost se nezaměřuje na žádné určité pohlaví, náboženství, etnický původ nebo sexuální orientaci. Můžete osahávat kdekoho. V případě, že k tomu dostanete povolení. Událost totiž nechce podporovat žádné sexuální obtěžování.

Odplata bude sladká

A víte, co je děsná náhoda? Že na stejné datum (tedy 3. května příštího roku) je naplánovaná ještě jedna podobná událost. Jedná se o mezinárodní den „když mi sáhneš na prsa, rozdrtím ti koule“. Velice zajímavá je skutečnost, že mezi těmi, kteří se události zúčastní, jsou i muži.

if_you_grab_my_boobs

Takže se mějte na pozoru a bez povolení to radši nezkoušejte. Jako omluvu některé dámy jistě nevezmou ani to, že je přece ten mezinárodní den, tak se to může.

Něco pro dámy

Všechny ženy snad můžeme s klidem ujistit, že minimálně některé feministky to tak nenechají, a budou bojovat za svá práva. První náznaky boje už se objevily.  Na nějakém švédském webu se objevila událost International grab a dick day (světový den sahání na penis). Prý chtějí uspokojit i dámy.

grab-a-dick_day

Jak to tak vypadá, 3. května bude těch mezinárodních dnů hned několik. Je jen na vás, který si vyberete. Koneckonců oslavovat můžete všechny.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru