Facebooková stránka You.bo byla kvůli porušování pravidel smazána, přišla o milion fanoušků

A je to tady, stránka s milionem uživatelů byla odstraněna. Nestalo by se to, kdyby správci této stránky dostatečně dodržovali pravidla a nedělali si, co se jim zachce. Sdílení erotických obrázků, videí či GIFů je na Facebooku zkrátka přísně zakázáno.

Upadající videoportál se díky snaze zaujmout za každou cenu dostal na černou listinu a byl adminy Facebooku vymazán. Milion fanoušků je pryč a správci stránky You.bo mohou začít zase od nuly. Léta dřiny, potu a radosti se vypařily jako pára nad hrncem.

Už delší dobu se řešilo, že stránka You.bo úmyslně motivovala návštěvníky ke kradení a nahrávání videí, ke kterým neměli autorská práva – doposud proti tomu ale nikdo nebojoval.

851578_10151807608746345_2101084440_n

Nových stránek existuje už desítky, ani jedna není oficiální

Pokud jste v posledních dnech náhodou narazili na stránku You.bo, není to ta pravá oficiální stránka. Nové stránky, kterých je k nalezení už desítky, se nejspíš rozhodli založit vášnivý fanoušci, kteří se rozhodli vzít nešťastnou událost do svých rukou. Proto dejte pozor, jakým stránkám like dáváte.

fake_youbo1

Falešná stránka You.bo

fake_youbo4-kopie

Falešná stránka You.bo

fake_youbo5-kopie

Falešná stránka You.bo

Pokud hledáte náhradu za You.bo, navštivte web Arya

Pokud rádi sledujete videa a nevíte, kde narazit na videa na úrovni, podívejte se na facebookovou stránku Arya.cz. Na rozdíl od televize Prima správci facebookové stránky Arya.cz videa nekradou, ale pouze sdílí a informují uživatele o zajímavém obsahu. Televize Prima má zkrátka problém, stejně tak i provozovatel You.bo, společnost Trendy Media.

Pokud jste správcem stránky, dodržujte následující pravidla:

  • Nepoužívejte falešná jména a jména, která někomu patří
  • Jménu by měla odpovídat i adresa stránky
  • Nebuďte vulgární a nenadávejte
  • Pozor na nahotu, stačí kousek bradavky a můžete přijít o profil

arya_webĚ

Zdroj: Viralsvet

Komentáře

Nahoru