Dnes vyšlo 1 článků

Facebooková stránka podporuje Noaha v nošení brýlí

Každý malý superhrdina má z něčeho strach. Čtyřletý Noah Fisher měl strach z nošení brýlí. Když mu bylo sděleno, že je odteď prostě bude muset nosit, rozbrečel se. Obával se totiž, že se mu budou lidé smát. A tak začala na Facebooku stránka, která mu chce dokázat, že nosit brýle není žádná ostuda.

Lindsey Fisher, Noahova máma, vysvětlila, že když mu poprvé řekla, ať si nasadí brýle, rozbrečel se. Jako správná matka to ale nemohla nechat jen tak. Chtěla mu pomoci se strachu z posměšků kvůli čtyřem očím zbavit. Vytvořila na Facebooku stránku Brýle pro Noaha, která se stala úspěšným virálem.

„Náš sladký čtyřletý Noah právě dostal brýle a je z toho smutný. Pojďme mu ukázat, jak skvělé brýle opravdu jsou,“ píše Noahova maminka na stránce.

Stránku doslova zaplavily fotografie lidí s brýlemi a neustále se hrnou i přívětivé vzkazy. Momentálně má téměř 50 000 fanoušků a pořád se tam něco děje. Malý Noah již zřejmě pochopil, jak to s brýlemi je, nechal se v nich dokonce natočit (viz video výše). A nutno říci, že přesně jak komentují mnozí uživatelé, v brýlích vypadá opravdu roztomile.

Brýle pro Noaha

Noah s maminkou, která za nápadem na facebookovou stránku stojí

„Bylo velmi potěšující vidět, jak si lidé udělali čas na to, aby poslali svoji fotku malému chlapci, o kterém ani nikdy neslyšeli,“ řekla Noahova máma.

A opravdu, většinu lidí příběh natolik zaujal, že si udělali chvilku, aby Noaha podpořili. Třeba jako tyto dvě sestry z Británie.

„Ahoj Noahu, viděla jsem tvůj příběh na Daily Mail a musela jsem pomoci! Toto je moje malá sestra (musela jsem se na fotografii s ní skrčit). Také začala nosit brýle ve čtyřech letech a myslela si, že se jí bude každý smát. Teď, když je jí osm, už je ani nechce sundat! Dostala různé brýle v různých barvách a designech, ty je můžeš mít taky. Holky z tebe nebudou moci spustit oči, jsi tak roztomilý! S láskou tví přátelé z Británie.“

photo_for_noah

Více podobných fotografií a příběhu uvidíte na Glasses for Noah na Facebooku.

Zdroje: MSN, HF post, NY daily news

Komentáře

Nahoru