Islám v ČR nechceme“. Aktuálně má více jak 33 tisíc fanoušků." />

Facebook zrušil stránku „Islám v ČR nechceme“

Facebooková stránka „Islám v ČR nechceme“ měla téměř 164 tisíc fanoušků. Sociální síť stránku vyjadřující nenávist vůči Islámu zrušila. Nicméně netrvalo dlouho a objevila se nová stránka. Pravděpodobně se původně jednalo o stránku s jiným zaměřením a její správci ji pouze přejmenovali na „Islám v ČR nechceme“. Aktuálně má více jak 33 tisíc fanoušků.

Jestliže si kladete otázku, proč byla původní stránka zrušená, odpověď je jednoznačná. Facebook obdržel dostatečné množství oznámení o nepatřičnosti stránky a obsahu, tudíž byla smazaná.

islam 01

Příspěvek z nové stránky „Islám v ČR nechceme“

Administrátoři původní facebookové stránky „Islám v ČR nechceme“ se odvolávají. Chtějí vše se společností Facebook vyřídit, aby o stránku se 163 tisíci fanoušky nepřišli. Stejná situace nastala už v roce 2014, kdy se administrátoři se společností domluvili a stránku dostali zpět. Prokázali totiž, že odpor k ideologii islámu není stejné jako vyvolávání nenávisti k věřícím.

Někteří fanoušci stránky na sociální síti jsou ze zrušení pobouřeni. Jeden z fanoušků zveřejnil příspěvek, který se objevil také na nové stránce „Islám v ČR nechceme“ (viz obrázek níže).

12510328_789794344481866_71458539725606926_n

Islám v ČR nechceme

Iniciativa Islám v ČR nechceme (IVČRN) ostře vystupuje proti islámu a migraci. Dokonce je nařčená z extremismu a xenofobie. IVČRN stojí také za vznikem spolku Blok proti islámu, který nepodporuje islamizaci České republiky.

Zdroj / Foto: iDnes

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru