Dnes vyšlo 15 článků

Facebook zobrazuje komentáře k příspěvkům ve formě chatu

Komentáře pod nějakými příspěvky se táhnou tak dlouho, až vypadají spíš jako chat. A jak to tak vypadá, Facebook je možná chce v chaty opravdu proměnit.

My jsme novinku zaznamenali před několika týdny, podle informací TechCrunch a TheNextWeb ji Facebook testuje asi od listopadu. Jde o to, že se příspěvek a komentáře k němu objeví prostě jako okýnko chatu.

facebook_comment_chat

Aby vás velké okno s příspěvkem příliš nerušilo, objeví se nejdříve minimalizované. Jakmile ho otevřete, máte možnost rovnou komentovat příspěvek, aniž byste museli opouštět Hlavní stránku nebo jakoukoliv jinou stránku, na níž se právě nacházíte.

Skutečně je to nová funkce

„Slyšeli jsme od lidí, že by ocenili snadnější způsob komentování příspěvků, když se nachází na Hlavní stránce. Proto testujeme novou možnost otevření okna chatu, když někdo okomentuje váš příspěvek, odpoví na váš komentář nebo vás označí v komentáři. Konverzaci můžete skrýt či úplně vypnout notifikace z menu příspěvku,“ popsal mluvčí Facebooku.

Za nás můžeme říct, že tahle funkce je skutečně užitečná. Máte ji někdo také?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru