Dnes vyšlo 15 článků

Facebook znemožnil instalaci Messenger Lite

Aplikaci Messenger Lite už pro své zařízení nenainstalujete. Facebook znemožnil instalaci se slovy, že tato aplikace již není kompatibilní s žádným vaším zařízením. Ve skutečnosti je instalace Messengeru Lite omezena pouze na rozvojové země a u nás je již nutné instalovat pouze plnou verzi.

messenger-lite

Messenger Lite byl až dosud odlehčenou verzí plnohodnotného Messengeru. Každá větší aplikace naše chytré telefony zatěžuje a často je zpomaluje, a proto spousta uživatelům dávala přednost Messengeru Lite pro snadné a rychlé chatování s přáteli na Facebooku. Nyní už instalace Lite verze není možná. Nežijete-li v některé z rozvojových zemí, bude vám umožněna pouze instalace plné verze Messengeru.

zdroj: play.google.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru