Facebook začíná omezovat prohlížeč Internet Explorer 7

Facebook začíná omezovat prohlížeč Internet Explorer 7

Sociální síť Facebook postupně začíná omezovat prohlížeč Internet Explorer 7. Uživatelé tohoto prohlížeče budou ochuzeni o nový styl profilu Timeline, který začal Facebook nasazovat v průběhu prosince.

Namísto vylepšeného a kompletně předělaného profilu Timeline se uživatelům zobrazí stále klasický starý profil, na který jsme zvyklý dosud. Zobrazí se ale však s grafickými chybami na stránce. Facebook tímto krokem naznačil, že se již chystá odstoupit od podpory starých prohlížečů, v tomto případě IE 7, který je starý pět let.

Pokud se vám nové profily nelíbí a chcete se jich alespoň dočasně zbavit, je tohle jedna z variant jak to udělat. Můžete si stáhnout právě tento prohlížeč a nebo využít nastavení svého prohlížeče, aby se tvářil jako IE 7.

Facebook se tak tímto krokem připojil ke společnosti Google, která minulý rok přestala tento zastaralý prohlížeč podporovat v mnoha svých službách.

Zdroj: Sociable.co

Redaktor je studentem všeobecného gymnázia v Prachaticích a věnuje se především vývoji webových stránek a copywritingu. Začínal zde jako redaktor rychlých zpráv a u toho zůstal až do dnes. Začátkem března se stal šéfredaktorem Objevit.cz.

Komentáře

Nahoru