Dnes vyšlo 1 článků

Facebook: Vyžádejte si od svých přátel podrobnější informace

Facebook: Vyžádejte si od svých přátel podrobnější informace

Facebook pokračuje ve své snaze dozvědět se o uživatelích co nejvíce informací a přimět je k tomu, aby co nejvíce informací sdíleli. Ale tentokrát se neptá přímo vás. Místo toho se spoléhá na to, že se vás zeptají vaši přátelé.

Před pár dny Facebook aktualizoval informace na našich profilech. Vaši přátelé vás nyní mohou požádat o zveřejnění některých informací, které s nimi na svém Facebooku nesdílíte. Mohou se vás zeptat na vaše telefonní číslo nebo třeba email. Stejně tak je o tyto informace můžete požádat i vy.

Není to vůbec špatný nápad, protože mnoho uživatelů na Facebooku nesdílí takové osobní údaje jako je adresa. Ale když někomu něco opravdu potřebujete, občas by se tyto informace hodily.

Jak na to?

Stačí, když jednoduše půjdete na profil svého přítele do sekce „Informace“. Odtud ho můžete požádat o jakoukoliv informaci, u které máte popisek „Požádat uživatele … o ….“.

facebook_vyzadani_kontaktnich_informaci_uvedte_duvod

Když se svého přítele zeptáte, obdrží oznámení o vaší žádosti. Pak už je jen na něm, zda bude vaši žádost ignorovat, bude informaci sdílet pouze s vámi nebo se všemi svými přáteli. Vy pak budete upozorněni na to, že váš přítel danou informaci zveřejnil.

request_email_facebook

Touto změnou Facebook jistě obohatí svoji databázi a také rozšíří vztahy mezi svými uživateli. Nebo co myslíte?

Zdroje: We Are Social Media, AllFacebook

Komentáře

Nahoru