Dnes vyšlo 15 článků

Facebook vylepšuje algoritmus. První se vám zobrazí příspěvky s hodnotnějšími informacemi

Sociální síť Facebook neustále ladí algoritmus news feedu, přičemž poslední změny by měly být pro uživatele velice užitečné. Zobrazovat by se vám měly nejprve relevantní příspěvky, které vás budou skutečně zajímat.

Facebook upraví svůj systém s názvem ranking signal. Jedná se o vyskakovací okno, které se vás ptá na to, jak moc byl pro vás článek informativní a přínosný. Hodnotit můžete od 1 do 5. V první řadě se vám tak budou zobrazovat příspěvky pro vás informačně přínosné, zatímco ty nezajímavé se objeví až někde naspodu.

circle-1276248_1280

Facebook chce být pro uživatele přínosnější a užitečnější. Zdroj: Pixabay

Dále se takzvaný ranking signal kombinuje ještě s dalšími ukazateli, jako je vztah k osobě zveřejňující příspěvek a vztah k podobným příspěvkům. Záleží tedy na tom, zda na takové příspěvky klikáte, komentujete či sdílíte.

Zdroj: Engadget

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru