Dnes vyšlo 15 článků

Facebook: Velký hon na pražské roztahovačky

Facebookem se jako lavina začala šířit zajímavá stránka, která odhaluje to, co mělo zůstat tajemstvím. Veřejně se na ní totiž objevují fotografie slečen na jednu noc, které dají každému. Často jsou tam dokonce uvedené i se jménem. A dotyčné slečny opravdu existují.

Funguje to tak, že lidé stránce posílají fotografie (často s komentářem nebo aspoň se jménem dotyčné lehké slečny) a administrátor stránky je pak zveřejňuje spolu s vlastním trefným komentářem, který obvykle spustí vlákno dalších různých názorů na to, zda daná slečna je tlustá, že má krásná prsa, na to že je jí teprve 15, a tak dále.

rika_se_o_ni

Popisky fotek prostě nemají chybu

patnackta_vzdycky_pobavi

To je ta patnáctka, co má velká prsa na to, že je jí jenom patnáct

Kdo za tím bombastickým nápadem stojí?

Občas se stane, že se ke své fotce vyjádří i daná slečna. Většinou se snaží dělat, že je jí to jedno, ale dodává, že stránka je ubohá a že za ní určitě stojí nějaký zakomplexovaný kluk, kterého nikdo nechce. Tak či tak nápad je to ohromný, a tak přestože se stránka jmenuje Pražské roztahovačky, objevují se tam i slečny z jiných koutů České republiky.

fb-rozdavacky

Tyhle rozdávačky by daly i vám

Zda na slečny štítek „pražská roztahovačka“ sedí či nikoliv, nedokážeme posoudit. Nicméně u většiny fotografií je spousta komentářů, ve kterých je detailně popsané, co daná slečna dělá, jaké má zvyky či dokonce jaká je její cena a v jakém klubu ji potkáte. A mimochodem není to jen o holkách – na stránce najdete například i frajera s BMW, který si na něj poctivě vydělal u zadních pánských částí.

Stránka je občas zrušená

Bohužel stránka porušuje pravidla Facebooku, takže občas se na ni pod adresou www.facebook.com/lacinedevky nedostanete. Kdykoliv se tak ovšem stane, spousta lidí doufá, že se kvůli tomu obrovskému zdroji legrace vrátí. A pak taky kvůli všeobecné informovanosti, že? Kdyby to ale na Facebooku přece jen nevyšlo, nemusíme zoufat. V přípravách je web www. roztahovacky.cz.

prazske_roztahovacky

Momentálně zrušená stránka

A přichází další

Už existuje facebooková stránka Největší roztahovačky republiky a další jistě přijdou. A zase odejdou. V době prvního zablokování stránky také vznikla iniciativa Vraťte nám Pražské roztahovačky.

slecna_z_jihlavy

Jedna slečna z Jihlavy

Něco pro pány

Kromě toho, že dnes má stránku svých roztahovaček téměř každé větší město, se objevila i bratrská stránka Pražských roztahovaček. Jmenuje se Pražští roztahovači. Objevují se ovšem názory, že název je poněkud nepřesný. Prý by se stránka měla jmenovat “Pražští vystrkovači”.

prazsti_roztahovaci

Šup ho tam a šup ho sem, Báwo už mám před nosem

roztahovacky_vsude_jsou

Roztahovačky jsou novým fenoménem Facebooku

Nicméně přestože je to celé velká sranda, musíme tu zmínit i negativní účinky. Mohlo by se totiž stát, že se to nějaké uveřejněné slečně skutečně moc nebude líbit a bude situaci řešit. A pak by z toho mohla být pořádná aféra. Jedná se totiž o kyberšikanu a v určitých případech by mohlo jít dokonce o šíření dětské pornografie.

Komentáře

Nahoru