Facebook vám pomůže po rozchodu

Rozchody jsou vždy těžké a ještě horší je, když se musíte stále dívat na to, co váš bývalý nebo bývalá píše na Facebook, co přidává za fotky a na jaké akce chodí. Jenom tím sypete sůl do otevřené rány. Facebook si to uvědomil a vymyslel, že vlastně bude lepší, když vám nic takového ukazovat nebude.

Facebook vytvořil novou funkci, která se vám sama nabídne, když změníte svůj stav ze „Ve vztahu“ na „Nezadaný/á“. Sociální síť vám opatrně doporučí, že byste si od své/svého ex měli dát trochu pauzu.

take_a_break

Jestliže to potvrdíte, neuvidíte na hlavní stránce jeho/její příspěvky, jeho/její jméno se vám nebude zobrazovat jako návrh při vyhledávání a psaní příspěvků.

Funguje to i obráceně

Navíc to můžete zařídit i na druhé frontě. Nastavíte si, že váš/vaše ex také neuvidí skoro nic z vašich příspěvků.

limit

Facebook testuje novou funkci už od čtvrtka, ale pouze v mobilní aplikaci. Podle toho, jak se na ni lidi budou tvářit, ji buď rozšíří, nebo zapomene.

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru