Dnes vyšlo 15 článků

Facebook vám pomůže po rozchodu

Rozchody jsou vždy těžké a ještě horší je, když se musíte stále dívat na to, co váš bývalý nebo bývalá píše na Facebook, co přidává za fotky a na jaké akce chodí. Jenom tím sypete sůl do otevřené rány. Facebook si to uvědomil a vymyslel, že vlastně bude lepší, když vám nic takového ukazovat nebude.

Facebook vytvořil novou funkci, která se vám sama nabídne, když změníte svůj stav ze „Ve vztahu“ na „Nezadaný/á“. Sociální síť vám opatrně doporučí, že byste si od své/svého ex měli dát trochu pauzu.

take_a_break

Jestliže to potvrdíte, neuvidíte na hlavní stránce jeho/její příspěvky, jeho/její jméno se vám nebude zobrazovat jako návrh při vyhledávání a psaní příspěvků.

Funguje to i obráceně

Navíc to můžete zařídit i na druhé frontě. Nastavíte si, že váš/vaše ex také neuvidí skoro nic z vašich příspěvků.

limit

Facebook testuje novou funkci už od čtvrtka, ale pouze v mobilní aplikaci. Podle toho, jak se na ni lidi budou tvářit, ji buď rozšíří, nebo zapomene.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru