Dnes vyšlo 15 článků

Facebook vám může zobrazovat i příspěvky stránek, které se vám nelíbí

Facebook vám může zobrazovat i příspěvky stránek, které se vám nelíbí

Čas strávený na Facebooku procházením novinek může být zábavný. Ale může být také úplnou noční můrou. Už takhle je hlavní stránka dost zahlcená příspěvky vašich přátel a stránek, které se vám líbí. Když se tedy přidají ještě příspěvky stránek, které se vám nelíbí, je toho už opravdu trochu moc.

Facebook oznámil, že opět provedl změny se zobrazováním novinek. Tentokrát změnil zobrazování příspěvků stránek, kterým jste neudělili svůj lajk. Běžně by člověk řekl, že takové stránky vás přece nezajímají, tak proč jejich obsah zobrazovat. Avšak ne, Facebook to vidí jinak. Odteď vám bude zobrazovat i příspěvky stránek, které se vám nelíbí. Stačí, když taková stránka zmíní jinou stránku, která se vám naopak líbí.

U lidí to vlastně funguje podobně. Pokud je někdo z vašich přátel zmíněn někým jiným, příspěvek uvidíte. A přesně tak je to teď i se stránkami.

Facebook uvedl i příklad: Tento příspěvek Bleacher Report se může zobrazit lidem, kterým se líbí buď Dwight Howard, který je v příspěvku zmíněný, nebo přímo stránka Bleacher Report.

DisplayMedia

Společnost tvrdí, že tuto funkci již testoval a ohlasy byly pozitivní. Avšak testy probíhají mezi úzkou skupinou lidí, takže teprve teď se ukáže, jak moc nadšených bude zbylých 1,23 miliardy uživatelů.

Zdroje: The Next Web, Online Social Media

Komentáře

Nahoru